Полезные советы на все случаи жизни

Як правильно комбінувати ремінь з одежею?

13.01.2018 99 4.0 из 5 / 1 Rafael
Як правильно комбінувати ремінь з одежею?
В наш час ремені відіграють не лише практичну функцію, але й водночас вони слугують неповторним декоративним елементом, котрий тонко підкреслює індивідуальність свого власника. Не зважаючи на те, що ремені в Україні представлені у широкому різноманітті, далеко не кожна людина вміє правильно комбінувати даний аксесуар з одежею.
Розглянемо основні види ременів та варіанти їх комбінування з елементами гардеробу.
Класичні ремені, як правило, виготовлені зі шкіри, тканини, або ж замші. Їх ширина становить близько 5 см. В більшості випадків такі ремені комбінують з брюками, а іноді й джинсами.

Традиційно колір ременя повинен відповідати кольору взуття. Також дизайнери радять комбінувати метал пряжки ременя з металом годинника чи запонок, це дозволить створити гармонійний образ в якому всі елементи доповнюють одне одного.

Тоненькі ремені зазвичай використовують, щоб підкреслити талію. Саме тому такі ремені створюють відмінні поєднання з сукнями, кардиганами, сорочками, светрами й навіть жакетами.
Пояси з гумкою легко розтягуються до потрібного розміру, це дозволяє поєднувати ці моделі ременів з кардиганами, светрами й сарафанами.

Широкі ремені виготовляють зі шкіри чи щільної тканини. Їх особливість полягає в тому, що вони вдало акцентують увагу на талії, тож переважна більшість жінок застосовує такі ремені в тандемі з блузами, туніками, сарафанами та кардиганами.

Ремень-ланцюжок слугує відмінною прикрасою і водночас підкреслює талію. Металеві ремені-ланцюжки краще всього виглядають з трикотажними сукнями, а також сукнями-светрами.
Ремені з тканин і ремені-корсети дозволяють створити витончений образ, особливо ошатно такі пояси виглядають у поєднанні з вечірніми сукнями.
Завдяки різноманіттю форм, матеріалів і кольорової палітри сучасні ремені можуть стати фокусним елементом в модному образі, саме тому цей аксесуар ніколи не втратить своєї актуальності на модних подіумах.
Читайте больше полезных советов на главной странице сайта 1001 совет.
Читайте также
​Как организовать свадьбу за границей
​Как организовать свадьбу за границей
Жаренные баклажаны (рецепт)
Жаренные баклажаны (рецепт)
Как вернуть зрение пятилетней давности
Как вернуть зрение пятилетней давности
Радиоуправляемые игрушки
Радиоуправляемые игрушки
Как изменить свою жизнь?
Как изменить свою жизнь?
Сицилийская кассата, замороженный десерт
Сицилийская кассата, замороженный десерт
Комментариев: 0
Войдите:
Код *: