Полезные советы на все случаи жизни

Українські виробники корму для домашніх тварин: які бренди популярні в Україні та світі

Советы Дом и уют 22.05.2023 в 13:26 569 5.0 / 1 Dimitr
Українські виробники корму для домашніх тварин: які бренди популярні в Україні та світі
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Найкращі виробники корму для домашніх тварин Клуб 4 Лапи та Оптиміл. Що відомо про українські бернди. Про якість корму та особливості.

Україна — країна, яка відома своїми високоякісними продуктами харчування та аграрними виробниками. Але не всі знають, що в країні є також популярні виробники корму для домашніх тварин. На сьогодні в Україні існує багато брендів, які виробляють продукцію для котів та собак, проте сьогодні ми розглянемо два з них — «Optimeal» та «Клуб 4 Лапи».

  1. Оптиміл на сьогодні має надзвичайно широку дистриб'юторську мережу та популярність як в Україні, так і за її межами. Крім того, компанія пропонує широкий вибір харчування, що відрізняються за складом та призначенням: для собак та котів з чутливим шлунком, для стерилізованих тварин, для молодих тварин та інше. Також, виробник регулярно проводить наукові дослідження, щоб розширювати асортимент та поліпшувати їх якість. Якщо ви хочете, щоб ваші улюбленці отримували якісний та збалансований раціон, то корми цього бренду — це те, що вам потрібно.

    корм Оптиміл

  2. Клуб 4 Лапи — виробляє якісну продукцію для котів та собак, який містить всі необхідні поживні речовини та вітаміни які максимально корисні для здоров'я улюбленця, використовуються натуральні інгредієнти та вітаміни, які підтримують здоров'я та добробут тварин, окрім того, виробник пропонує широкий вибір харчування для собак та котів, серед яких є корм для собак з чутливим шлунком, з високим вмістом білка, для собак старшого віку та багато інших варіантів. Усе харчування виробляється з урахуванням потреб та вимог тварин, тому вони не тільки смачні, але й корисні.

Багато власників домашніх тварин в Україні вже довірили своїх улюбленців у руки цих виробників. І це не дивно, адже виробництво цих брендів стало популярними серед українських споживачів не лише завдяки їх високій якості, але й внаслідок відповідального ставлення до здоров'я домашніх улюбленців.

Офіційні інтернет-магазини Optimeal та Клуб 4 лапи дозволяють зручно та безпечно замовляти якісний раціон для котів та собак прямо з сайту, пропонують широкий асортимент для різних порід та розмірів тварин, які задовольнять навіть найвибагливіших власників.

корм Клуб 4 лапи

Окрім того, кожен клієнт може отримати індивідуальну консультацію від фахівців компаній, які допоможуть вибрати оптимальний варіант харчування для тварини з урахуванням її віку, розміру та здоров'я. Наприклад, на сайті Оптиміл можна замовити супер-преміум та холостік раціони. Також вони надають можливість підписатися на доставку виробів з регулярністю, яка вам підходить, що забезпечить стабільне харчування вашого улюбленця.

Чому із безлічі інших брендів обирають саме корм для собак і котів Оптиміл та Клуб 4 лапи

Існує безліч брендів харчування для домашніх тварин, і кожен з них пропонує свої продукти з різним складом і якістю. Але якщо ви шукаєте українських виробників, які пропонують якісні та збалансовані раціони, то  Optimeal та Клуб 4 Лапи стануть чудовим вибором.

Обидві компанії мають високі стандарти якості. Крім того, якість продуктів цих виробників підтверджена безліччю позитивних відгуків від задоволених клієнтів оскільки пропонують широкий асортимент для котів та собак різного віку та розміру, що дозволяє кожному вибрати оптимальний варіант для свого улюбленця.

Корми цих виробників виготовляються з використанням натуральних інгредієнтів, що вирощуються на українських фермах. Таким чином, вони підтримують місцевих виробників та допомагають зберегти екологічну рівновагу в регіоні. Крім того, Клуб 4 Лапи активно допомагає бездомним тваринам, забезпечуючи їх їжею та ліками, а також організовуючи благодійні заходи на підтримку тваринних притулків.

Таким чином, обираючи саме цього виробника, ви не тільки дбаєте про свого улюбленця, але й допомагаєте тим, хто потребує допомоги. Отже, якщо ви шукаєте якісний та безпечний раціон для свого улюбленця, то обирайте саме цих якісних та перевірених виробників.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Вкуснейший суп из фасоли с ветчиной: тут нужна му...
Вкуснейший суп из фасоли с ветчиной: тут нужна мультиварка
Восточное настроение. Рецепт турецкого салата с п...
Восточное настроение. Рецепт турецкого салата с помидорами и хлебом
Что живет на ваших подушках: эксперт показал шоки...
Что живет на ваших подушках: эксперт показал шокирующее видео из-под м...
Может возникнуть пожар: где категорически нельзя ...
Может возникнуть пожар: где категорически нельзя заряжать телефон
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.