Полезные советы на все случаи жизни

Як правильно їсти суші?

09.06.2018 72 4.0 из 5 / 1 Rafael
Як правильно їсти суші?
Неймовірні смакові якості суші зуміли завоювати уяву навіть самих вимогливих гурманів. В даний час суші вражають своїм різноманіттям і варіаціями методик приготування, незважаючи на це їх впевнено можна назвати однією з найпопулярніших страв в світі.

Сьогодні кожен охочий може замовити суші цілодобово на сайті smaki-maki.com і на особистому досвіді переконатися в неперевершених смакових якостях цієї страви.
Існує декілька простих рекомендацій, котрі стануть корисними для всіх, хто хоче знати, як правильно їсти суші.
Під час їжі суші необхідно акуратно взяти за край і за допомогою паличок занурити в соєвий соус. При цьому важливо це зробити правильно. Японці вважають, що смак суші буде зіпсований якщо суші занурювати в соєвий соус з боку рису тоді коли це зробити з боку риби смакові якості суші навпаки будуть максимально підкреслені.
Зверніть увагу, в ідеалі суші повинні бути невеликого розміру, для того щоб з легкістю поміщатися в рот. Вважається неприпустимим відкушувати суші по частинах, і при цьому повертати залишок шматочка у тарілку. 

У відповідності з сучасним японським етикетом жінкам можна їсти суші тільки за допомогою паличок, в свою чергу чоловікам надається можливість самостійно обирати яким чином їсти суші — паличками чи руками. 

Зазвичай суші подають на дерев'яній дощечці або підставці. Разом з суші традиційно подають васабі і маринований імбир. Імбир потрібно їсти, для того відновити смакові рецептори перед тим, як випробувати наступний різновид суші.
Варто відзначити імбир можна брати руками, але в соєвий соус занурювати чи класти зверху на суші не потрібно так як це може негативно відобразитися на смакових якостях страви.
В свою чергу васабі придає суші пікантної гостроти, саме тому всі любителі гострого можуть додавати його в соєвий соус.
Читайте больше полезных советов на главной странице сайта 1001 совет.
Читайте также
Главные правила по уходу за волосами
Главные правила по уходу за волосами
15 хитростей, которые сделают любые губы соблазни...
15 хитростей, которые сделают любые губы соблазнительными
Упадок сил: как бороться
Упадок сил: как бороться
Причины отсутствия аппетита у ребенка
Причины отсутствия аппетита у ребенка
​Кексы черничные (рецепт)
​Кексы черничные (рецепт)
Выбираем отдых по типу темперамента
Выбираем отдых по типу темперамента
Комментариев: 0
Войдите:
Код *: