Полезные советы на все случаи жизни

ДБЖ для котлів: які переваги різних видів?

Советы Дом и уют 29.09.2023 в 18:48 1290 4.5 / 2 Dimitr
ДБЖ для котлів: які переваги різних видів?
ДБЖ / Світлина: voltmarket.ua
Для більшості систем опалення оптимальним рішенням виступають джерела безперебійного живлення, що працюють на акумуляторах.

Сьогодні важко знайти різновид обладнання, що працює без мережевого або автономного електроживлення. Сказане стосується і систем опалення, зокрема котлів різних моделей. Практично всі вони оснащуються електронними схемами управління, що вимагають для роботи постійної подачі електричного струму. Припинення електроживлення здатне призвести до зупинки роботи опалювальної системи або навіть її аварії.

На які види поділяються ДБЖ

ДБЖ для котлів

Для запобігання виникненню подібних ситуацій у сучасній техніці, включно з опалювальними системами, широко використовують джерела безперебійного живлення, які в тексті позначають абревіатурою «ДБЖ». Вони можуть бути трьох різновидів:

  • акумуляторні;
  • генераторного типу;
  • змішаного типу.

Основні переваги безперебійників

Найпопулярніші у споживачів, чи то організації, чи то приватні особи, ДБЖ першого типу, як найдешевші та нескладні у використанні. Вони накопичують певний обсяг заряду в батареї і в разі припинення електропостачання віддають накопичений заряд протягом проміжку часу, встановленого технічними характеристиками. У наявних моделей цей термін може становити від пів години до 10 годин.

Генератори через свою природу здатні забезпечувати електроживлення системи, поки не закінчиться паливо, але вони складні в обслуговуванні та дорогі. Крім того, для їх запуску потрібен певний час, що може стати критично небезпечним — за цей термін опалення може вийти з ладу.

Нове рішення ДБЖ із деякими обмеженнями

Уже стали доступними нові акумуляторні ДБЖ з підзарядкою від сонячних батарей, здатні підтримувати електроживлення довше, ніж класичні джерела безперебійного живлення на акумуляторах. Але це теж паліатив, оскільки аварійна ситуація може виникнути в темний час або ж за похмурої погоди.

Які додаткові функції пропонують ДБЖ для котла

ДБЖ для котлів

Сучасні ДБЖ для котлів, представлені на сторінці https://voltmarket.ua/, крім забезпечення безперебійного електроживлення, здатні нести цілу низку додаткових і важливих функцій, включно із захистом від коротких замикань, оптимізацією параметрів електроструму і багато іншого.

Якщо підбити підсумки сказаного вище, то можна зробити очевидний висновок, що для більшості систем опалення оптимальним рішенням виступають джерела безперебійного живлення, що працюють на акумуляторах. За співвідношенням ціна-якість вони з великим відривом демонструють свою перевагу над аналогами, що працюють на інших принципах.

Для забезпечення надійного і результативного електроживлення, вибір відповідного ДБЖ для котла є вирішальним кроком. Щоб уникнути помилок і підібрати оптимальний дозвіл під ваші вимоги, ми радимо звернутися в інтернет-магазин Voltmarket. Тут ви знайдете великий асортимент джерел безперебійного живлення з широким спектром функціональних можливостей.

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Три дня романтики или головной боли: что готовит ...
Три дня романтики или головной боли: что готовит цветочное полнолуние ...
Лучше не есть: какие продукты могут быстро испорт...
Лучше не есть: какие продукты могут быстро испортить настроение и поче...
Картофельный салат с красным луком и петрушкой: р...
Картофельный салат с красным луком и петрушкой: рецепт постного блюда
Грядки будут ломиться от урожая, если внести в гр...
Грядки будут ломиться от урожая, если внести в грунт эту крупу в конце...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.