Полезные советы на все случаи жизни

Як доглядати за зубами з брекетами

06.04.2019 58 4.0 из 5 / 1 dimitr
Як доглядати за зубами з брекетами
Фото: из открытых источников
Від стану зубів і ясен залежить не тільки приваблива посмішка та гарне самопочуття, але й багато в чому здоров’я усього організму людини
Встановлення брекетів, останнім часом, набрало неабиякої популярності серед підлітків та молоді. Хоча сама процедура не така вже й проста, як здається на перший погляд. Багато хто вважає, що встановивши систему для виправлення дефектів зубного ряду чи прикусу, більш нічого непотрібно робити, а лише чекати, коли все стане на свої місця. Але це хибна думка, оскільки під час ортодонтичного лікування дуже важливо не забувати про ретельний, навіть можна сказати, особливий догляд за зубами, який має деякі відмінності від традиційного, до якого ми всі звикли.

Гігієна ротової порожнини під час носіння брекет-системи

Не секрет, що від стану зубів і ясен залежить не тільки приваблива посмішка та гарне самопочуття, але й багато в чому здоров’я усього організму людини. Базові принципи догляду за гігієною порожнини рота, яких більшість з нас дотримується з дитинства, відіграють в цьому не останню роль. Чищення зубів двічі на день, міжзубних просторів за допомогою зубної нитки, використання пасти та ополіскувачів із вмістом фтору на ряду із збалансованим режимом харчуванням та регулярними візитами до стоматолога — це відмінна профілактика стоматологічних захворювань і запорука збереження здорових зубів.

Догляд за зубами, на яких встановлено ортопедичну конструкцію, потребує більшої уваги та часу, а також додаткових засобів для очищення не тільки зубного ряду, а й самої брекет-системи. Так, під час носіння брекетів процес догляду за ротовою порожниною слід продовжити до 10 хвилин, кількість чищень зубів збільшити до 3-х разів на день, а зубну пасту використовувати із підвищеним вмістом фтору та кальцію. Крім того, важливо правильно підібрати гігієнічні засоби догляду, серед яких найбільш дієвими вважаються ортодонтичні зубні щітки, йоржики, іригатори, зубні центри та спеціальні зубні нитки (вощені флоси).

З впевненістю можна стверджувати, що перелічені пристосування — це не тільки чудові засоби для чищення зубного ряду та ортопедичної системи, але й дієві засоби профілактики захворювань зубів.

Професійне чищення зубів під час ортодонтичного лікування

Особливий догляд за порожниною рота в домашніх умовах після встановлення брекет-системи не виключає необхідності регулярного відвідування стоматологічної клініки та проведення професійної чистки зубного ряду. При цьому, не завадить і консультація стоматолога щодо правильного вибору та застосування засобів для гігієни зубів із брекетами, а також обмеження у вживанні певних продуктів харчування.

Від того, наскільки ретельним буде догляд, залежатиме ефективність і кінцевий результат усього процесу лікування.
Читайте больше полезных советов на главной странице сайта 1001 совет.
Читайте также
Контрастный душ: польза и вред
Контрастный душ: польза и вред
Как приготовить запеченого гуся с яблоками
Как приготовить запеченого гуся с яблоками
Полезные советы по уходу за собой
Полезные советы по уходу за собой
Методика Монтессори дома. С чего начать?
Методика Монтессори дома. С чего начать?
Торт Баунти - рецепт райского десерта
Торт Баунти - рецепт райского десерта
Боремся с расточительностью: главные советы
Боремся с расточительностью: главные советы
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: