Полезные советы на все случаи жизни

Як повернути молодість обличчю: корисні процедури, які можуть вас зацікавити

Советы Красота 30.07.2023 в 22:34 644 5.0 / 9 Nikolis
Як повернути молодість обличчю: корисні процедури, які можуть вас зацікавити
Фото: из открытых источников
Сьогодні є декілька ефективних способів повернути молодості та зберегти її якомога довше.

Молодість завжди була одним з головних показників краси й привабливості. Тому не дивно, що багато жінок хочуть її зберегти якомога довше. Завдяки розвитку медичної науки та косметології сьогодні це цілком можливо. Пластика обличчя та шиї, фейсліфтинг, блефаропластика — усі ці процедури будуть корисними, адже вони допоможуть виправити природні недоліки та позбутися кількох років.

Особливості пластики обличчя та шиї

Ритидектомія —  хірургічна процедура, яка допомагає:

  • вирівняти зморшки;
  • підтягти опущені ділянки шкіри;
  • надати обличчю здоровий вигляд.

Як повернути молодість обличчю: корисні процедури, які можуть вас заці

Вона буде корисна багатьом жінкам, адже з віком шкіра втрачає свою еластичність і тонус. Якщо є протипоказання для проведення цієї процедури, можна звернути увагу на фейсліфтинг, який дозволяє досягти аналогічних результатів. Під час цієї процедури хірург знімає зайву шкіру та жирові відкладення. Потім він знову натягує шкіру, що дозволяє підтягнути обличчя і зменшити зморшки.

Особливості пластики верхніх та нижніх повік

Блефаропластика дозволяє позбутися з зайвої шкіри, зморшок і жирових відкладень навколо очей. Після її проведення пацієнт виглядає більш свіжим і молодим. Також існує думка, що це дозволяє покращити зір, адже опущені повіки підтягуються. Завдяки цій процедурі можна позбавитись від мішків під очима та зморшок навколо очей. Тому жінка візуально буде виглядати молодшою.

Як повернути молодість обличчю: корисні процедури, які можуть вас заці

Кому не можна робити процедури

Блефопластику та фейсліфтинг не проводять, якщо у людини є проблеми з серцем та легенями, оскільки анестезія та операція можуть бути небезпечними для здоров'я. Також фахівець може відмовити у проведенні операції, якщо у вас є проблеми з кровотечею чи згортанням крові. У цьому випадку потрібно проконсультуватися з сімейним лікарем та вирішити які ризики можуть чекати пацієнта. Ще одна причина відмови — слабкий імунітет. У цьому випадку можуть виникнути ускладнення після реабілітації.

Оскільки фейсліфтинг, пластика верхніх та нижніх повік, блефаропластика — це доволі складні хірургічні процедури, вони повинні проводитись досвідченим спеціалістом. Перш ніж записатися до косметолога чи хірурга, потрібно впевнитись в тому, що спеціаліст має потрібні знання й великий досвід. Перед процедурою обов'язково проводиться консультація та медичне обстеження. Досвідчений фахівець зможе вам відповісти на всі питання щодо самої процедури та реабілітації після неї.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Ароматные тыквенные маффины с лимонным кремом: по...
Ароматные тыквенные маффины с лимонным кремом: пошаговый рецепт
Мороз и авто: какие опасности угрожают водителю з...
Мороз и авто: какие опасности угрожают водителю зимой
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Что нужно выбросить перед Новым годом, чтобы все ...
Что нужно выбросить перед Новым годом, чтобы все сложилось наилучшим о...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.