Полезные советы на все случаи жизни

Як правильно комбінувати ремінь з одежею?

Главная Советы Другие советы 13.01.2018 416 4.0 из 5 / 1 Rafael
Як правильно комбінувати ремінь з одежею?
Фото: из открытых источников
В наш час ремені відіграють не лише практичну функцію, але й водночас вони слугують неповторним декоративним елементом, котрий тонко підкреслює індивідуальність свого власника. Не зважаючи на те, що ремені представлені у широкому різноманітті, далеко не кожна людина вміє правильно комбінувати даний аксесуар з одежею.
Розглянемо основні види ременів та варіанти їх комбінування з елементами гардеробу.
Класичні ремені, як правило, виготовлені зі шкіри, тканини, або ж замші. Їх ширина становить близько 5 см. В більшості випадків такі ремені комбінують з брюками, а іноді й джинсами.

Традиційно колір ременя повинен відповідати кольору взуття. Також дизайнери радять комбінувати метал пряжки ременя з металом годинника чи запонок, це дозволить створити гармонійний образ в якому всі елементи доповнюють одне одного.

Тоненькі ремені зазвичай використовують, щоб підкреслити талію. Саме тому такі ремені створюють відмінні поєднання з сукнями, кардиганами, сорочками, светрами й навіть жакетами.
Пояси з гумкою легко розтягуються до потрібного розміру, це дозволяє поєднувати ці моделі ременів з кардиганами, светрами й сарафанами.

Широкі ремені виготовляють зі шкіри чи щільної тканини. Їх особливість полягає в тому, що вони вдало акцентують увагу на талії, тож переважна більшість жінок застосовує такі ремені в тандемі з блузами, туніками, сарафанами та кардиганами.

Ремень-ланцюжок слугує відмінною прикрасою і водночас підкреслює талію. Металеві ремені-ланцюжки краще всього виглядають з трикотажними сукнями, а також сукнями-светрами.
Ремені з тканин і ремені-корсети дозволяють створити витончений образ, особливо ошатно такі пояси виглядають у поєднанні з вечірніми сукнями.
Завдяки різноманіттю форм, матеріалів і кольорової палітри сучасні ремені можуть стати фокусним елементом в модному образі, саме тому цей аксесуар ніколи не втратить своєї актуальності на модних подіумах.
Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Суп из пастернака с креветками
Суп из пастернака с креветками
Какими особенностями обладают восточные духи
Какими особенностями обладают восточные духи
Почему матерям можно ныть и жаловаться
Почему матерям можно ныть и жаловаться
7 доступных продуктов, которые спасут вас от осен...
7 доступных продуктов, которые спасут вас от осенней хандры
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: