Полезные советы на все случаи жизни

Як роблять друк на прапорах?

Советы Другие советы 07.07.2024 в 17:35 472 Nikolis
Як роблять друк на прапорах?
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Сьогодні власні прапори мають не тільки державні і військові органи, але й спортивні команди, торгівельні мережі, різноманітні підприємства та ін.

Сьогодні стали дуже популярними прапори з різноманітною символікою. Це можуть бути державні символи, емблеми бригад, герби міст, логотипи компаній або спортивних команд та ін. Замовити друк прапорів можна у студії Ok-Print за посиланням https://www.ok-print.kiev.ua/druk-praporiv/. Клієнт може розраховувати на преміальне якість та індивідуальний підхід. Але спершу варто більше дізнатися про цю особливу поліграфічну послугу.

Які матеріали використовуються для друку прапорів

Якщо говорити про основні види, то їх кілька:

  • Прапорна сітка — є найбільш підходящим матеріалом для виготовлення прапорів і, відповідно, друкування на них. Вона відрізняється високим рівнем зносостійкості, а також добре витримує негативний вплив будь-яких атмосферних явищ. Відповідно, рекомендація фахівців у тому, що з вуличного використання це найкраще рішення.
  • Атлас — використовується в основному для виробів, які призначені для інтер'єру. Кабінетні прапори створюються переважно з саме з атласу. Настільні прапорці з такого матеріалу також виглядають максимально привабливо та презентабельно. Атласні прапори мають виворот і при цьому фарба на них завдяки глянцевому блиску тканини виглядає просто неймовірно яскраво.
  • Поліестер, який також називають штучним шовком, можна використовувати лише для друку з одного боку. При цьому завдяки легкості та легкості такий матеріал виглядає дуже ефектно, якщо їм розмахувати. Що стосується друку, то з лицьового та виворітного боку він виходить практично однаковим, що забезпечує додаткову ефектність.
  • Габардин — це тканина, яка не має синтетичного блиску, що дозволяє легко використовувати її для оформлення приміщень. Якщо потрібний двосторонній прапор, краще вибирати цю тканину, оскільки фарба практично не проступає крізь неї. Зображення буде яскравим навіть після численного прання.

Як роблять друк на прапорах?

Додаткова корисна інформація

Зазвичай прапори виготовляють стандартних розмірів. Але в Ok-Print можна замовити й нестандартні варіанти.

Прапори друкуються у різний спосіб. Наприклад, якщо необхідно отримати такий рекламний матеріал терміново, для цього використовується струменевий друк. Вона дозволяє виготовити потрібний виріб буквально за кілька годин. Для нанесення зображення методом сублімації використовують термопрес. Крім того, слід знати, що зображення на тканині може бути одностороннім та двостороннім. 

Під час замовлення друку прапорів в Ok-Print клієнтів цікавить питання вартості. Вона безпосередньо залежить від типу друку, терміновості замовлення, розміру полотнища та цілого ряду інших факторів.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Предотвращает загнивание корней: три обязательных...
Предотвращает загнивание корней: три обязательных вещи, чтобы вода не ...
Усиливают неприятный запах и грязь: 6 ошибок в уб...
Усиливают неприятный запах и грязь: 6 ошибок в уборке ванной комнаты, ...
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
И ни грамма больше: сколько можно есть шоколада в...
И ни грамма больше: сколько можно есть шоколада в день
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.