Полезные советы на все случаи жизни

Як вибрати моторну оливу для свого автомобіля: основні рекомендації

Советы Другие советы 16.07.2023 в 01:00 593 5.0 / 5 Nikolis
Як вибрати моторну оливу для свого автомобіля: основні рекомендації
Фото: из открытых источников
На сьогоднішній день вибір оливи для автомобіля не обмежується лише рекомендаціями з сервісної книги авто.

Сучасні технології застосовуються під час виробництва різної продукції та матеріалів. Машинне мастило не є винятком у цьому плані. Наприклад, не так давно фахівці з Бельгії розробили спеціальні різновиди мастил, що підходять для різних двигунів. Перед тим як купити моторну оливу, слід ознайомитися з основними критеріями вибору, які значно прискорять процес.

На сьогоднішній день вибір оливи для автомобіля не обмежується лише рекомендаціями з сервісної книги авто. Виробники подібної продукції зуміли додати їй і низку додаткових якостей, що сприяють підвищенню рівня захисту двигуна, а також збільшенню його ресурсу.

Особливості вибору

Підходити до вибору машинного мастила в Україні слід з особливою уважністю, оскільки місцевий автопарк кардинально відрізняється від європейського. Також подібна необхідність в обережному виборі зумовлена і низькою якістю палива, що заливається в автомобільний бак. Ще однією причиною цьому слугує і підвищена забрудненість українських доріг з великою кількістю пилу.

Протягом останніх років український автопарк поповнився великою кількістю імпортованих легкових автомобілів різних брендів, включаючи:

  1. Audi.
  2. Skoda.
  3. Seat.
  4. Volkswagen.
  5. Mercedes.
  6. BMW та інших.

Специфікація подібних транспортних засобів передбачає певні допуски, які важливо враховувати під час вибору оливи.

Проте під час експлуатації та збільшення пробігу основні критерії вибору і вимоги до мастильних матеріалів злегка змінюються. З цієї причини багато виробників випускають спеціальну продукцію не тільки для конкретних марок авто, а й з урахуванням пройденого ними пробігу.

Як вибрати моторну оливу для свого автомобіля: основні рекомендації

Критерії вибору

Під час вибору автомобільної оливи слід відштовхуватися від таких параметрів:

  • Економічність. Слід постаратися підібрати найбільш збалансований варіант оливи з низьким показником в'язкості, але і високим ступенем захисних властивостей.
  • Збільшення ресурсу двигуна. Більшість українських авто мають солідний пробіг, а тому їхні власники зацікавлені в продовженні ресурсу двигуна. Для цього виробники оливи додають у свою продукцію різні присадки, що запобігають виникненню корозії, покращують фільтрацію мастильного матеріалу і виконують низку інших корисних функцій.
  • Вартість. Найкращий спосіб економії грошових коштів для автовласника полягає в подовженні терміну експлуатації оливи, а тому слід віддавати перевагу виключно матеріалам високої якості, оскільки бюджетна продукція набагато швидше втрачає свій ресурс.

Вибір машинного мастила — завдання непросте, а тому підходити до нього слід з максимальною відповідальністю, оскільки від цього безпосередньо залежить термін служби транспортного засобу.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Яйца, фаршированные авокадо
Яйца, фаршированные авокадо
Оптовая промышленная упаковка от Дис Пак
Оптовая промышленная упаковка от Дис Пак
Вартість доставки та розмитнення авто з США
Вартість доставки та розмитнення авто з США
Таких шелковистых и крепких волос еще не было: за...
Таких шелковистых и крепких волос еще не было: зачем в шампунь добавля...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.