Полезные советы на все случаи жизни

Як вибрати сухий корм для кішки?

29.12.2018 102 5.0 из 5 / 1 Rafael
Як вибрати сухий корм для кішки?
У щоденному раціоні кішки неодмінно повинні бути присутніми всі необхідні елементи для повноцінного росту і здоров'я вихованця. Сьогодні вибір кормів для кішок здатний вразити уяву навіть найвимогливіших покупців, не зважаючи на велике різноманіття, на практиці зробити правильний вибір досить не просто.
Розглянемо декілька аспектів, які слід враховувати при виборі корму для кішки.
У відповідності з типом, усі корми для кішок класифікують на вологі й сухі. Слід розуміти, що обидва типи є повноцінним збалансованим харчуванням, котре містить усі необхідні корисні та поживні речовини для кішки. Відмінність полягає виключно у процентному вмісті вологи.

З практичної точки зору, сухий корм зручніший у використанні, адже його можна спокійно залишати у мисці та не боятися, що він з часом зіпсується. Крім того з економічної точки зору, сухий корм витрачається економніше, це обумовлено великим вмістом поживних речовин і більш високою його концентрацією. Так, наприклад, хорошим вибором стане корм мяу, який можна придбати на сайті petslike.net.
При виборі сухого корму, перш за все, слід враховувати вік тварини. Корм для кошенят містить дрібніші гранули, які малюк зможе легко з'їсти, у свою чергу корм для дорослих особин містить більші гранули, розраховані на анатомічні особливості дорослої тварини.
Пам'ятайте, незалежно від типу корми у кішки завжди повинен бути доступ до свіжої чистої води!
Для тих, у кого вдома кілька кішок зі схожим способом життя й однаковою віковою категорією, можна годувати їх усіх одним кормом. Винятком є кішки, у яких є хронічні або вікові захворювання, у такому випадку корм для них повинен підбиратися, ґрунтуючись на рекомендаціях ветеринара.

Оптимальним вибором можна назвати корм у складі, якого переважають натуральні інгредієнти. Саме тому при покупці обов'язково звертайте увагу на склад: інгредієнти в переважній кількості завжди вказуються на початку переліку.
Читайте больше полезных советов на главной странице сайта 1001 совет.
Читайте также
Разные способы как избавиться от глистов
Разные способы как избавиться от глистов
Как побороть страх?
Как побороть страх?
​Как одевать ребенка зимой?
​Как одевать ребенка зимой?
Женское пальто 2016-2017 и его отличия от предыду...
Женское пальто 2016-2017 и его отличия от предыдущих моделей
Дропшиппинг – бизнес, который не требует вложений
Дропшиппинг – бизнес, который не требует вложений
Как избавиться от бедности?
Как избавиться от бедности?
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: