Полезные советы на все случаи жизни

Як відбувається розірвання шлюбу в Україні та коли без адвоката не обійтись

Советы Семья и дети 04.05.2023 в 00:42 816 5.0 / 1 Nikolis
Як відбувається розірвання шлюбу в Україні та коли без адвоката не обійтись
Фото: из открытых источников
Якщо подружжя не може дійти згоди щодо дитячого підтримання, поділу майна чи не може дійти згоди, потрібно звертатися до адвоката.

Укладання шлюбу — гарне рішення, якщо ви хочете створити сім'ю з людиною та узаконити відносини. Але інколи люди розходяться і це цілком нормально. Якщо подружжя це розуміє, то розірвання шлюбу може бути простим та швидким. Та буває так, що чоловік й жінка не можуть знайти спільної мови, поділити майно, вирішити усі питання без адвоката. У Вінниці з цим вам може допомогти Малик — адвокат з розлучень, у якого великий досвід.

Яким чином відбувається розлучення в Україні

Процедура може відбуватися у досудовому порядку або за участю суду. Якщо подружжя дійшло згоди, йому просто потрібно:

  • з’явитися у РАЦС;
  • скласти відповідну заяву;
  • надати всі необхідні документи;
  • дочекатися офіційного розлучення.

Якщо подружжя не може дійти згоди щодо дитячого підтримання, поділу майна чи не може дійти згоди, потрібно звертатися до адвоката розривати шлюб через судовий порядок. Для чого варто звернутися до місцевого суду. При створенні заявки, обов'язково потрібно включити питання до позову, які потребують розглядання. Звернутися до суду може одна зі сторін.

Що далі?

Як тільки судом буде розглянутий позов, він надсилається до відповідача, який може подати відповідь. Якщо відповідач буде ігнорувати позов, суд може розглянути справу без нього. Якщо у кожного з подружжя є своє бачення щодо ситуації, назначають дату слухання. Під час судового процесу потрібно надати докази та аргументи чому саме в вашу користь мають прийняти рішення.

Як відбувається розірвання шлюбу в Україні та коли без адвоката не обі

Якщо не хочеться йти до суду, але є спірні питання?

У цьому випадку обов'язково потрібна участь третьої сторони — адвоката, який може допомогти знайти компроміси та вирішити усі питання без суду й зайвого стресу. Пам'ятайте, що ви не були незнайомцями, тому маєте домовитися зі своїм партнером та чути що він каже. Важливо спокійно та розумно підходити до цього питання та шукати варіанти, які задовольнять обидві сторони. Якщо це неможливо, без суду неможливо бути дійти згоди.

Як обрати адвоката з розлучень

При пошуках спеціаліста, потрібно звертати увагу на його досвід. Краще обирати адвоката, який спеціалізується саме на розлученнях та може бути корисним у вашій ситуації. Можна його шукати через пошукові системи або спитати знайомих. Головне, щоб вам було комфортно спілкуватись з адвокатом та ви були впевнені в його професійних навичках. Тоді можна розраховувати на швидкий та якісний результат.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Лучшие фильмы о летних приключениях: они вдохнут ...
Лучшие фильмы о летних приключениях: они вдохнут в вас желание жить
Как определить альфонса еще на первых свиданиях: ...
Как определить альфонса еще на первых свиданиях: обратите внимание на ...
Просто и вкусно. Рецепт запеченного окорока
Просто и вкусно. Рецепт запеченного окорока
Как экономить на покупках в интернет-магазине «Зо...
Как экономить на покупках в интернет-магазине «Золотое яблоко»?
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.