Полезные советы на все случаи жизни

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Главная Советы Бизнес и работа 30.09.2021 в 10:18 193 0.0 из 5 / 0 Dimitr
Як взяти кредит з поганою кредитною історією
Фото: из открытых источников
Погана кредитна історія — це не вирок при оформленні нового кредиту при відсутності серйозних проблем в досьє.
Кредитна історія відображає якість обслуговування кредитів і позик конкретним позичальником. Інформація в бюро кредитних історій надходить безпосередньо від банків і МФО. Якщо клієнт не вчасно сплачував щомісячні платежі, відомості про розмір і тривалості простроченого боргу відобразяться в кредитній історії. При подачі заявки на кредит про наявність минулих прострочень дізнається новий кредитор. Це може стати причиною відмови в кредитуванні. Але багато банків лояльно ставляться до клієнтів і видають кредит онлайн з дуже поганою кредитною історією.

Наявність 1-2 прострочень тривалістю менше 2 місяців не вважається серйозним порушенням кредитної історії. Такі випадки можна віднести до розряду форс-мажору, а не показником відношення позичальника до виконання своїх зобов'язань.

Якщо клієнт заздалегідь попередив банк про наявні і погашені прострочення та пояснив їх адекватну причину, це стане додатковим плюсом в оцінці його кредитоспроможності. Таким чином, погана кредитна історія — це не вирок при оформленні нового кредиту при відсутності серйозних проблем в досьє.

Не всі банки готові видавати кредит без відмов проблемним позичальникам, відмовляючи на етапі автоматичного розгляду попередньої заявки. Щоб швидко знайти організацію, яка лояльно ставиться до клієнтів і пропонує кредитування онлайн, буде потрібно немало часу. Пошук, вивчення, порівняння великого обсягу інформації — це під силу не кожному.
кредит
Проект unionstandardbank провів глобальний аналіз діючих кредитів і сформував рейтинг вигідних пропозицій для клієнтів з поганою кредитною історією. Веб-сайт не рекламує послуги банків і не просуває певні продукти, оцінюючи фінансовий сервіс адекватно і об'єктивно. Всі матеріали ретельно перевіряються перед публікацією, а також своєчасно оновлюються. Таким чином, відвідувач отримує доступ до найактуальніших пропозицій на ринку.
 
Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Эксперт рассказала, как правильно выбрать сыр
Эксперт рассказала, как правильно выбрать сыр
Всё, что вы не знали об эмульсиях
Всё, что вы не знали об эмульсиях
Уход за комнатными растениями
Уход за комнатными растениями
Перевезти офис в Киеве поможет Инка-Транс
Перевезти офис в Киеве поможет Инка-Транс
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: