Полезные советы на все случаи жизни

Які переваги біткоін проти інших валют?

Советы Бизнес и работа 20.02.2023 в 13:21 157 4.0 / 2 Dimitr
Які переваги біткоін проти інших валют?
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Біткоін привертає увагу як своїми недоліками, так і перевагами над звичайними фіатними коштами.

У чому переваги біткоіна, до чого весь цей хайп? Щоб відповісти на це питання, перш за все, відзначимо, що ризик інфляції будь-якої криптовалюти дуже низький. Ми знаємо, що збільшення кількості реальних грошей в обігу є одним з факторів, що викликають інфляцію. Паралельно зі збільшенням грошової маси в обігу зростає й інфляція. Однак це не відноситься до біткоіна. Просто, тому що криптовалюта — це валюта, у якої є обмеження в кількості. Оскільки може бути створення максимум 21 мільйон біткоінів, ми можемо дійти до заключення, що розглянута криптовалюта має дуже низький ризик інфляції, якщо порівнювати зі звичайними валютами світу.

Реальні валюти можуть впасти через гіперінфляцію через уряд та тих, хто керує економічним станом. Те, що криптовалюта, в тому числі біткоін не прив'язаний ні до якого уряду чи держави, є важливою перевагою. Так що в цьому випадку ризик обвалення також дуже низький. Обмінник криптовалют LV-EX, сайт.

Чим відрізняються біткоін-транзакції від звичайних?

Для стандартних онлайн-транзакцій використовуються такі способи оплати, як PayPal або кредитна карта. Використання сторонніх сервісів є обов'язковим, якщо який-небудь покупець вимагає відшкодування. У цьому випадку може виникнути великий ризик з точки зору безпеки. В результаті все стає складніше. У біткоін немає такого недоліку, як запит на повернення. Однак з точки зору безпеки такої проблеми немає.

bitcoin

Давайте оцінимо це покупцями. В системі біткоїн транзакції можуть виконуватися більш економічно та безпечно, особливо це стосується персональної анонімності. Ці процеси включають в себе здійснення платежів і переказ коштів. Використовуючи технологію P2P (однорангову мережу), біткоін працює безпосередньо в одноранговой мережі без будь-яких посередників та третіх сторін.

Припустимо, у вас є велика кількість біткоіну активів. В цьому випадку можна носити свої активи навіть на невеликій карті пам'яті. Уявіть, що у вас є велика сума грошей. Ваша робота буде не такою простою, як переміщення ваших біткоіни-активів.

Жодна фізична особа або уряд не може відстежувати, скільки біткоін-активів у вас є або будь-яку інформацію про ваш обліковий запис. У цьому випадку уряд запобігає оподаткуванню ваших біткоін-активів.

Біткоін привертає увагу як своїми недоліками, так і перевагами над звичайними коштами.

Однак, висновок може бути в тому, що це може бути валютою майбутнього. Якщо, звісно, врегуюється система.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Творожная закуска с овощами (рецепт)
Творожная закуска с овощами (рецепт)
Невероятно легкий рецепт брауни без муки и масла
Невероятно легкий рецепт брауни без муки и масла
Все, что вы хотели знать про мужские штаны
Все, что вы хотели знать про мужские штаны
Откровенная ложь об ужине: диетолог опровергла са...
Откровенная ложь об ужине: диетолог опровергла самые распространенные ...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.