Полезные советы на все случаи жизни

Які переваги мають професійні шампуні для фарбованого волосся

Советы Красота 25.03.2024 в 04:56 371 4.7 / 3 Nikolis
Які переваги мають професійні шампуні для фарбованого волосся
Фото: из открытых источников
При виборі засобу серед професійних шампунів для фарбованого волосся, варто враховувати декілька моментів.

Пофарбувати волосся – один із способів змінити зовнішність на краще або приховати якісь недоліки. Однак така шевелюра потребує якісного догляду і починається він з вибору відповідного засобу. Тут професійні шампуні для фарбованого волосся показують себе з кращого боку.

Як вибрати шампунь для фарбованого волосся з професійної лінійки

Вибираючи шампунь для фарбованого та мелірованого волосся, необхідно розуміти, які якості повинен мати ефективний шампунь цієї серії, і який результат можна побачити після використання продукту. Стандартні вимоги до шампуню такі:

  • після застосування повинен зберігатися фарбуючий пігмент у структурі волосся;
  • у складі шампуню для фарбованого/пошкодженого волосся повинні бути присутні речовини, які розгладжують лусочки волосся;
  • наявність зволожуючих компонентів;
  • захист волосся від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання. Забарвлене волосся стає чутливим до такого негативного впливу.

Слід розуміти, що всі ці пункти можна зустріти лише в професійних лінійках, тому вибираючи засіб з мас-маркету, важливо вивести в пріоритет найважливіші з перерахованих властивостей. Також отримати дешево хороший професійний шампунь для фарбованого волосся можна, якщо замовити його в інтернеті. Зрозуміти, наскільки шампунь відповідає цим вимогам можна лише після кількох застосувань продукту після фарбування, тому при виборі засобу серед професійних шампунів для фарбованого волосся рейтинг ефективності найкраще становитиме професійний перукар.

Особливості професійних шампунів для фарбованого волосся

Догляд за пофарбованими пасмами починається з вибору відповідного шампуню. Засіб повинен не тільки м'яко очищати від забруднень, але й сприятливо впливати на локони. Шампуні для фарбованого волосся присутні практично в кожному бренді, проте краще вибирати професійні засоби. Вони відрізняються більш насиченим складом, швидше діють та виконують усі заявлені завдання. Тож важливо замовити косметику через магазин Japan Shampoo саме відповідного типу.

На відміну від звичайних шампунів, доглядові засоби для фарбованого волосся часто мають знижений рівень кислотності, тому вони не пошкоджують структуру волоска і не вимивають швидко колір. У складі часто присутні різні вітаміни та інші компоненти, які відновлюють локони, живлять та зволожують їх, роблять менш ламкими та січеними. Через більш м'які речовини у складі, навіть дуже хороші шампуні для фарбованого волосся не мають тієї очищувальної властивості, як звичайні засоби, тому дівчатам з жирною шкірою голови доведеться чергувати продукти, щоб отримати бажаний результат.

Які переваги мають професійні шампуні для фарбованого волосся

Як має виглядати ідеальний засіб

Далеко не у всіх випадках може підійти шампунь для фарбованого волосся, купити який можна в будь-якому магазині. Однак якщо фінанси не дозволяють набувати професійної продукції в салонах, варто звернути увагу на такі характеристики:

  • вміст плівкоутворюючих елементів (кератин, екстракти конопель, пшениці або шовку);
  • розробка продукту за щадною формулою, що підходить безпосередньо для фарбованого волосся;
  • наявність силіконів і лецитину – компонентів, що лікують ушкодження та захищають насиченість пігменту.

При цьому блондинкам необхідно вибирати засоби з кислим pH (більше 5,2), а також присутність у складі екстракту ромашки. Шатенкам краще звернути увагу на продукцію з корицею та хною. У брюнеток волосся виглядатиме краще від шампунів з маслом какао, горіха або каштана. Такі шампуні можна використовувати на щоденній основі, що дуже зручно.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Чем полезен сыр тофу и кому его есть нельзя: отве...
Чем полезен сыр тофу и кому его есть нельзя: ответ диетолога
Ретроградный Меркурий с 1 по 25 апреля: что можно...
Ретроградный Меркурий с 1 по 25 апреля: что можно и нельзя делать
Названы развлечения для детей, которые приводят к...
Названы развлечения для детей, которые приводят к травмам: это следует...
Семь мужских имен с сильной энергетикой: с ними в...
Семь мужских имен с сильной энергетикой: с ними всегда будет спокойно ...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.