Полезные советы на все случаи жизни

Який вид фарбування вибрати: омбре, шатуш чи балаяж

Советы Красота 13.12.2023 в 11:22 996 5.0 / 7 Dimitr
Який вид фарбування вибрати: омбре, шатуш чи балаяж
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Перш ніж визначитися з технікою фарбування, слід розуміти, що являє собою кожна з них і чим вони відрізняються.

Протягом багатьох сезонів у тренді залишаються техніки складного фарбування, а саме омбре, шатуш і балаяж. Всі вони характеризуються розтяжкою кольору, виконуються по-різному, але забезпечують приголомшливий результат. Крім насиченого здорового кольору волосся, виникає й ефект візуального збільшення об'єму. Зробити фарбування можна у багатьох салонах, зокрема у Fast Line Studio. Перукарня у Варшаві розташована у зручному місці та пропонує великий спектр послуг, серед яких і сети для жінок та чоловіків, які поєднують декілька процедур, що дуже зручно та вигідно.

Омбре

Омбре

Слово "омбре" з французької перекладається як "затемнення" або "тінь". Традиційно в такому випадку волосся освітлюється по довжині, а також його кінчики. Коріння залишається природним або тонується, затемнюється. Фішка в тому, що перехід між відтінками має бути добре помітним. Допускаються й експерименти із поєднанням відтінків.

Скільки пасм буде пофарбовано, вирішується у кожному випадку індивідуально. Все залежить від того, який ефект хоче отримати клієнт.

Контраст при переході кольору робить цю техніку актуальною для людей з різною довжиною волосся, у тому числі й з короткою зачіскою.

Шатуш

Цю техніку ще називають "французьке мелірування". Але з класичним варіантом мелірування плутати не варто, тому що це абсолютно різні речі та результат від фарбування досить сильно відрізняється. Шатуш передбачає створення ефекту волосся, що вигоріло природним чином. Ідеально зробленою вважається робота, коли в оточення не виникає підозри, що над волоссям та його кольором працював майстер.

Шатуш

Від мелірування шатуш відрізняється і технікою. У класичному варіанті відокремлені пасма волосся фарбують і загортають у фольгу. У цьому випадку пасмо, ширина якого не більше двох сантиметрів, начісується у напрямку до коріння. Після цього майстер на довжину наносить фарбу та розтягує плавно до кінчиків. Завдання не з легких, оскільки перехід від основного до освітленого відтінку має бути зовсім непомітним.

В індивідуальному порядку підбирається схема тонування. Все залежить від довжини, густоти, структури волосся, форми обличчя, природного кольору. Варто відзначити, що при виконанні даної техніки фарбування стиліст використовує не лише світлі тони. При підборі палітри для брюнеток можуть бути взяті різні суміжні відтінки, наприклад, золотисті, каштанові, кавові.

Шатуш — чудовий варіант для тих, у кого тільки почала з'являтися сивина. Незначна кількість сивих волосків на тлі світлих пасм буде зовсім непомітною.

Ще один плюс на користь шатуша полягає в тому, що відростає він непомітно. Це відбувається шляхом того, що частина начесаного пасма і ділянка біля коріння не піддаються фарбуванню, тому і повторювати процедуру потрібно досить рідко, особливо якщо порівнювати з фарбуванням в один колір.

Балаяж

Балаяж

Ще одна техніка фарбування пасмів називається Балаяж. Якоюсь мірою вона має спільні риси із шатушем, і з омбре. Волосся фарбується виключно по верху, тобто нижня частина залишається натурального кольору. Виходить імітація трохи недбалих природних відблисків прядок, що вигоріли на сонці. Волосся освітлюється не більше, ніж на два тони щодо натурального кольору. Якщо контраст буде більш вираженим, то зникне природність. Використовувати техніку можуть люди з будь-яким кольором волосся, крім блондинів, тому що пасма на світлому волоссі не будуть помітні.

Попри те, що мазки, зроблені майстром під час роботи, здаються недбалими та хаотичними, а пасма пофарбовані в результаті по-різному, схема з самого початку добре продумана. Звичайно, кожен майстер є своєрідним художником, тому місце для творчих моментів теж залишається, але це, швидше, перевага, ніж недолік.

Кожна з описаних технік має свої переваги. Допомогти визначитися із вибором завжди зможе стиліст. Він враховує різні фактори, починаючи від довжини, натурального кольору, структури волосся і, закінчуючи формою обличчя і навіть віком клієнта.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Частный медицинский центр в Харькове: ваш путь к ...
Частный медицинский центр в Харькове: ваш путь к здоровью с «HomeClini...
Чем и как удалить пятна с кожаной сумки: советы э...
Чем и как удалить пятна с кожаной сумки: советы экспертов
Названы продукты, которые помогают быстро заснуть
Названы продукты, которые помогают быстро заснуть
Коты страшно не любят такие вещи: что не стоит де...
Коты страшно не любят такие вещи: что не стоит делать людям с питомцам...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.