Полезные советы на все случаи жизни

Ландшафтний дизайн: основні секрети краси

Советы Дом и уют 28.11.2022 в 19:15 305 0.0 из 5 / 0 Dimitr
Ландшафтний дизайн: основні секрети краси
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Під час створення ландшафу необхідно дотримуватись єдиного стилю. Досвідчені дизайнери виділяють три напрями, які можна використовувати в роботі.

Власники заміських будинків та дач мають шанс облаштувати свій особистий оазис. І не в самій будівлі, а на території навколо неї. За певних навичок, фантазії та підручних засобів можна створити ландшафтний дизайн не гірше, ніж на картинках у модних журналах. Для цього потрібно знати декілька основних секретів.

Дотримуємося єдиного стилю

Під час створення ландшафтної картинки необхідно дотримуватись єдиного стильового рішення. Досвідчені дизайнери виділяють три напрями, які можна використовувати в роботі:

  1. Англійський ландшафтний дизайн. На таких ділянках — рядки охайних доглянутих рослин, чітко обстрижених крон дерев. Головні прикмети англійського стилю — стриманість та строгість.
  2. Французький ландшафтний дизайн. Ділянка повинна мати правильну форму, планування розбивають симетрично, контролюючи пропорції та баланс між окремими рослинними зонами.
  3. Сільський ландшафтний дизайн. Практикують вільне висадження рослин, довільний стиль, але застосування матеріалів однієї фактури: або дерево, або камінь, або інноваційні рішення.

сучасний ландшафтний дизайн

Враховуйте сторони світла

Щоб ваша присадибна ділянка максимально довго протягом року грала різними барвами, під час висадки рослин звертайте увагу на сторону світу. Різні культури потребують різного рівня затемнення або зволоження. І за необхідності, якщо віддаєте перевагу рослинам, які люблять багато води, а ділянка розташована з південного боку, використовуйте електронасос для води: це допоможе забезпечити регулярне поливання.

Використовуйте центральний елемент

Як центральну фігуру можна організувати водойму, найбільше дерево з розлогою кроною, альтанку для відпочинку або зону для барбекю.

Не обов'язково, щоб цей елемент був всередині ділянки. Але він має бути основою композиції, довкола якої вибудовують решту дизайнерських фігур.

Розділіть ділянку доріжками

Якщо дозволяє периметр, використовуйте доріжки як один з декоративних елементів ландшафтного дизайну. Їх можна створити за допомогою декоративної гальки, терасної дошки, тротуарної плитки, дерев'яних кругляків тощо.

Під природні матеріали краще настилати гідроізоляційний шар. Він допоможе зберегти рівність та цілісність доріжок. Перед укладанням стежок гарно втрамбуйте грунт.

ландшафтний дизайн

Обов'язково організуйте зону відпочинку

Стильні симпатичні лавки, затишна альтанка, окремий майданчик з шезлонгами та столиками — продумайте, як вам хотілося б приємно проводити час на природі. Розробляючи зону для відпочинку, вибирайте меблі із вологостійких матеріалів, які інертно реагують на температурні перепади. 

Мають гарний вигляд пластикові, ротангові, скляні вироби з текстильними подушками. До речі, таке обладнання можна подивитися в розділі з садовими меблями в магазині ALLO у Харкові. За потреби можна скористатися послугою доставки, що дуже зручно.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Вот чем нужно подкормить виноград весной, чтобы б...
Вот чем нужно подкормить виноград весной, чтобы был гигантский урожай
Тыквенный мед - бальзам для печени
Тыквенный мед - бальзам для печени
Гороскоп на неделю: для всех знаков зодиака
Гороскоп на неделю: для всех знаков зодиака
Как в ресторане. Рецепт пикантной курицы с овощами
Как в ресторане. Рецепт пикантной курицы с овощами
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.