Полезные советы на все случаи жизни

Лазерна епіляція у Львові: переваги процедури

Советы Красота 14.12.2023 в 22:59 430 4.8 / 4 Nikolis
Лазерна епіляція у Львові: переваги процедури
Фото: из открытых источников
Якщо дотримуватись рекомендацій лікаря пацієнтам вдається позбутися практично 99% непотрібного волосся.

Для багатьох людей, особливо для жінок, надмірна рослинність на шкірі може здатися неестетичною та неприємною. Тому вони готові майже на все щоб її позбутися: робити депіляцію воском та епілятором, використовувати бритви та креми — але всі ці методи забезпечують тимчасовий результат лише на максимум 14-20 днів.

У сучасній косметології найбільш ефективним методом позбавлення від небажаного волосся вважається лазерна епіляція. Цей метод майже безболісний та дуже ефективний. Записатися на процедуру можна тут https://moveo.com.ua/lviv/ або в будь-якому іншому салоні краси.

Які переваги дає процедура

Лазерна епіляція є безпечною, тому це важлива перевага. Оскільки лазер впливає виключно на меланін і корінь волосся, він завдає при цьому пошкоджень навколишнім тканинам. У процесі процедури спеціаліст проводить рівномірні рухи, послідовно нагріваючи фолікули та знищуючи їх. Пацієнти переносять процедуру з легкістю, іноді можна відчути лише легкі імпульси. Серед додаткових переваг можна виділити:

  • На процедуру потрібно не багато часу. Наприклад, дві ноги можуть обробити за півтори години.
  • Максимальний комфорт та безпека. Процедуру у перевірених салонах виконує лікар-косметолог з багаторічним досвідом, враховуючи особливості вашого шкірного покрову, тип волосся (жорсткість та колір) й самопочуття.
  • Завдяки використанню висококласного обладнання та майстерності косметологів немає неприємних побічних ефектів.
  • Можливість видалення волосків різних типів. Лазер здатний ефективно видаляти волосся незалежно від інтенсивності пігментації, товщини волосинки та структури.
  • Помітна ефективність. Пацієнти відзначають випадання волосся протягом двох тижнів після процедури.

Якщо дотримуватись рекомендацій лікаря пацієнтам вдається позбутися практично 99% непотрібного волосся. Епіляція лазером надає помітний та довгостроковий результат вже після кількох сеансів.

Лазерна епіляція у Львові: переваги процедури

Що потрібно знати перед епіляцією

Лікар може призначити консультацію, якщо у вас немає симптомів хвороби й ви не під його спостереженням. Фахівець оглядає шкіру та волосся, щоб визначити, які ділянки потребують епіляції. Довжина волосся перед процедурою має бути не менше 3-5 мм.

Ефект від процедури помітний через 2-3 тижні. Інтервали між сеансами визначаються типом волосся. Рекомендується проводити процедури кожні 4-8 тижнів.

Лазерний метод при гірсутизмі та гормональних порушеннях

Такий метод особливо корисний для жінок, які мають проблеми з гормонами та оволосіння за чоловічим типом (гірсутизм). Це допоможе позбутися волосся і запобігти його повторній появі. Епіляція лазером показана жінкам після пологів, у яких може виникнути проблема з надмірним зростанням волосся на різних частинах тіла через порушення в роботі ендокринної системи.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Финансовый гороскоп на неделю: кого из знаков Зод...
Финансовый гороскоп на неделю: кого из знаков Зодиака ждет прибыль 15-...
5 мест на кухне, которые лучше чистить пищевой со...
5 мест на кухне, которые лучше чистить пищевой содой
7 вещей, которые гости сразу замечают в вашем доме
7 вещей, которые гости сразу замечают в вашем доме
Можно ли есть варенье, если на нем появилась плес...
Можно ли есть варенье, если на нем появилась плесень
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.