Полезные советы на все случаи жизни

Мангали та печі під казани: види та конструкції

Советы Дом и уют 04.03.2023 в 16:30 1176 4.6 / 5 Nikolis
Мангали та печі під казани: види та конструкції
Фото: из открытых источников
Мангал — це узагальнена назва для цілого ряду пристроїв для смаження м'яса, які розрізняються між собою конструкцією та впливом на продукти.

Відпочинок на природі неможливий без приготування смачної їжі. Не секрет, що їжа, приготовлена в природних умовах, здається у кілька разів смачнішою, ніж аналоги, приготовані на звичайній кухні. Перша причина цьому суто психологічна — відпочинок на природі пов'язаний з посиленими витратами енергії, що виливається в загострення апетиту, більшу чутливість смакових рецепторів.

Друга причина цілком об'єктивна. Їжа, приготована на природному вогні за допомогою спеціальних мобільних пристроїв, дійсно виходить смачнішою через рівномірне прожарювання, а також шляхом надання вогнем унікального смаку. Для приготування їжі на природі використовують мангали від компанії firednepr.com. Деякі страви східної кухні можуть бути приготовані за оригінальними рецептами лише на мангалах різних конструкцій.

Про конструкцію мангала

Мангал — це узагальнена назва для цілого ряду пристроїв для смаження м'яса, тому описати єдиний варіант конструкції можливим не представляється. До мангалів відносяться і такі конструкції, як:

  • Грилі-барбекю.
  • Коптильні.
  • Дров'яна піч під казан та деякі інші пристрої.

Є у всіх типів загальні риси, але відмінностей все одно більше. Із загального можна назвати сам принцип функціонування, що полягає в термічній обробці сирого продукту. Тому в кожному мангалі є місце для організації осередку з дров чи вугілля.

Мангали та печі під казани: види та конструкції

Види мангалів за способом впливу на продукти

Усі типи мангалів можна класифікувати за кількома десятками параметрів, їх головний — спосіб термічної роботи:

  1. Інтенсивне теплове випромінювання. До цього типу належить більшість мангалів. Суть приготування полягає у прямому контакті сирого продукту з вогнем через повітряний прошарок.
  2. Гарячі стінки ємності. До мангалів з цим принципом дії відносяться, наприклад, коптильні. Відкритий контакт продукту з вогнем виключається, приготування здійснюється внаслідок передачі тепла від джерела вогню через металеві стінки закритої ємності.
  3. Гаряче повітря. Конструкція таких пристроїв реалізована таким чином, що відкритий контакт з вогнем продукту виключається, проте повітря, підігріте джерелом, подається в простір готування.

Щоб вибрати ідеально підходящий мангал, варто звернутися до ВК «Вогонь», де вся продукція реалізується за цінами виробника.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Как избавиться от белых жучков в цветах: лайфхак ...
Как избавиться от белых жучков в цветах: лайфхак для садоводов
Упражнения для красивых ножек
Упражнения для красивых ножек
Что нужно есть беременным, чтобы ребенок родился ...
Что нужно есть беременным, чтобы ребенок родился умным: подробная инст...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.