Полезные советы на все случаи жизни

Мистецтво орального сексу: рекомендації досвідчених спеціалісток

Советы Другие советы 08.04.2024 в 18:00 547 4.6 / 5 Dimitr
Мистецтво орального сексу: рекомендації досвідчених спеціалісток
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Зробіть процес орального сексу дійсно приємним, смачним та незабутнім для себе та нього.

Оральний секс може здатися, на перший погляд, чимось простим. Проте, завжди є до чого йти, щоб вдосконалювати свої вміння та приносити справжню насолоду своєму партнерові. Сьогодні можна знайти багато цікавої інформації та рекомендацій від спеціалістів, які знаються на цій справі в теоретичному та практичному плані, можуть поділитися своїм досвідом.

Секрети незабутнього орального сексу

Розвиток спостерігається у різних направленнях, і навіть у сексуальних ласках пропонуються різноманітні допоміжні елементи та засоби. Так, наприклад, спрей для мінету дозволить зробити відчуття яскравішими. І секс-шоп Tempt пропонує великий асортимент якісних спреїв, з якими можна ознайомитися за посиланням та обрати найкращий для вас. Хоча сам процес залежить не тільки від нього.

Зверніть увагу на наступні рекомендації, які будуть доречними:

  • Ентузіазм. Чоловіки хочуть, щоб їх пеніс не просто намочили. Як кажу: краще менше, але якісніше, ніж багато, але те, що треба. Коли жінка не зацікавлена в процесі, то чоловік це добре відчуває, не може повноцінно розслабитися та отримати справжнє задоволення. Тому покажіть вашому коханому, що пестити його член приносить вам не менше задоволення, ніж йому.
  • Змазка. Тут слід пам'ятати, що пеніс стимулюють вагіною, тому для нього слід створити максимально відповідні умови. Середовище повинно бути теплим, тісним та вологим. Для покращення ефекту можна використовувати гель для мінету.
  • Позиція. Чоловіку дуже важливо спостерігати за процесом — це надає йому подвійного задоволення, тому тут важливо вибрати зручну позу (сидячи чи стоячи), а для більшої зручності можна допомогти руками.

    мистецтво орального сексу

  • Початок. На початку мінету слід приділити увагу вуздечці. Це одна з найчутливіших частин тіла у чоловіків. Не намагайтеся взяти до рота весь пеніс, якщо у вас немає такої здібності. Від цього якість орального сексу не залежить. Стимулювати член можна не лише ротом, але й допомагаючи собі руками.
  • Не ігноруй інші ділянки. Пеніс, мошонка і верхня третя частина ноги — це також важливі частини тіла, які потрібно використовувати та залучати під час орального сексу. Грайтеся з яйцями та не забувайте питати у вашого партнера про його відчуття, чи подобається йому. Спочатку можна почати з легких дотиків, збільшуючи інтенсивність поступово.

Наостанок слід зазначити, що закінчення процесу повинно слід обговорити зарання. Не робіть те, що вам не до вподоби (ковтання сперми, чи отримання порції білої речовини на обличчя).

Допоміжні засоби — додаткова насолода

Зробити мінет максимально яскравим можна завдяки допоміжним засобом. Спреї та гелі для орального сексу допоможуть в цьому. Інтернет-магазин Tempt пропонує спреї та гелі з різними смаками — зробіть процес орального сексу дійсно приємним, смачним та незабутнім для себе та нього.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Не нужно ничего отваривать: быстрый салат с копче...
Не нужно ничего отваривать: быстрый салат с копченой курицей
«Бриджертоны» и не только: какие фильмы и сериалы...
«Бриджертоны» и не только: какие фильмы и сериалы покорят ваши сердца ...
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Как сделать яичное удобрение для ваших растений: ...
Как сделать яичное удобрение для ваших растений: секретом делится садо...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.