Полезные советы на все случаи жизни

Найкращі програми для мобільних торгів у 2023 році

Советы Бизнес и работа 03.02.2023 в 10:40 395 4.5 / 2 Dimitr
Найкращі програми для мобільних торгів у 2023 році
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Обравши один із цих застосунків — ви отримаєте найкращі торговельні можливості. За їх допомогою ви зможете швидко реалізувати себе в ролі трейдера.

Один зі способів збагачення, який не втратить актуальності у 2023 році, — трейдинг. Завдяки укладанню вигідних угод на міжнародних фінансових ринках можна значно поліпшити своє фінансове становище. Таку можливість має кожен, у кого є доступ до інтернету. Не потрібен навіть комп’ютер — достатньо смартфона чи планшета, адже більшість надійних брокерів мають мобільні застосунки. За допомогою таких програм можна торгувати будь-де й будь-коли.

Які застосунки для мобільних торгів обрати у 2023 році?

Щоб отримати цілодобовий доступ до світових фінансових ринків, потрібно встановити на телефон одну з таких програм.

MobileTrader

Зручний мобільний застосунок, який є мобільною версією торговельної платформи зі збереженням усіх її функцій. Це розробка відомого європейського брокера Roboforex app, що є одним із визнаних лідерів у фінансовій індустрії та має багато престижних нагород. Програма підходить для трейдерів будь-якого рівня: як новачків, так і професіоналів.

MobileTrader

MobileTrader відкриває багато можливостей:

 • продаж і обмін валюти;
 • купівля акцій та деривативів;
 • інвестування в золото чи інші цінні метали;
 • торгівля індексами.

Поповнення балансу, укладення угоди, виведення коштів — у застосунку можна повністю контролювати свої рахунки. Крім того, є можливість відстежувати історію торговельних операцій.

Програма MobileTrader має платформу копітрейдингу (CopyFX), яка допомагає наслідувати успішних трейдерів і дає змогу копіювати їхні дії. Для вибору правильної торговельної стратегії в застосунку передбачено аналітичні графіки, котирування в режимі реального часу, актуальні економічні новини, торговельні сигнали, корисні огляди від професіоналів.

Перед тим як вкладати власні кошти, можна потренуватися на спеціальному демонстраційному рахунку. Це також гарна можливість протестувати обрану торговельну стратегію без фінансових ризиків. Завдяки MobileTrader онлайн трейдинг стає простим та безпечним.

Olymp Trade

Сучасний застосунок від відомого міжнародного брокера. Ця мобільна програма має понад 100 різноманітних фінансових інструментів і вирізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, у якому легко розбереться новачок.

Olymp Trade

За допомогою Olymp Trade можна торгувати різними активами:

 • акціями;
 • індексами;
 • цінними металами;
 • товарами та ETF.

У застосунку є багато аналітичної інформації та навчальних матеріалів для трейдерів-початківців. Крім того, передбачено деморахунок для тренувальної торгівлі без фінансових ризиків.

Серед користувачів часто проводять турніри із цінними призами. Для трейдерів також діє програма лояльності та цілодобова технічна підтримка фахівців.

Olymp Trade

Мобільний застосунок із широкими торговельними можливостями від відомого на всесвітньому ринку брокера Alpari. Програма повністю копіює повноцінну торговельну платформу. Трейдерам пропонується багато корисних фінансових інструментів. За допомогою застосунку можна здійснювати торговельні операції з іноземною валютою від 1$ за вигідними курсами.

Усі транзакції проводяться миттєво. Крім того, застосунок має:

 • актуальні фінансові новини;
 • огляди ринку від провідних фахівців;
 • календар подій;
 • прогнози аналітиків та багато іншої корисної для трейдерів інформації.

Застосунок регулярно допрацьовують, поліпшуючи його функціонал.

Libertex

Libertex

Популярний застосунок для мобільного трейдингу, який має понад 300 корисних торговельних інструментів. Його часто обирають новачки, проте гарні відгуки є і від досвідчених трейдерів. За допомогою програми можна продавати й купувати такі активи:

 • акції та деривативи;
 • сировина;
 • індекси;
 • валютні пари;
 • метали;
 • криптовалюта.

Застосунок має багато нагород, він зручний та безпечний. Для новачків передбачено демонстраційний рахунок. Ще однією перевагою є відсутність додаткових комісій.

Обравши один із цих застосунків, ви можете бути впевнені, що матимете найкращі торговельні можливості. За їх допомогою ви зможете швидко реалізувати себе в ролі трейдера і стати професіоналом у цій сфері.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Как распознать измену?
Как распознать измену?
Что делать, если ломит суставы?
Что делать, если ломит суставы?
Самые воздушные булочки с корицей: рецепт как в к...
Самые воздушные булочки с корицей: рецепт как в кондитерской
Четыре знака Зодиака получат шанс изменить жизнь ...
Четыре знака Зодиака получат шанс изменить жизнь уже в ближайшие дни
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.