Полезные советы на все случаи жизни

Навчання посадових осіб з пожежної безпеки в навчальному центрі «Профітех»

30.04.2018 385 4.0 из 5 / 1 Rafael
Навчання посадових осіб з пожежної безпеки в навчальному центрі «Профітех»
Для кожного роботодавця пріоритетними завданнями є забезпечення належних умов праці та пожежної безпеки. Саме від цих аспектів у великій мірі залежить ефективність діяльності будь-якої компанії чи підприємства.

Сьогодні кожен охочий може підвищити свою кваліфікацію та отримати найактуальніші знання у сфері охорони праці та пожежної безпеки в навчально-консультаційному центрі з охорони праці «Профітех».

Навчальний центр Профітех гарантує якісне навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб, які бажають отримати чи вдосконалити знання у сфері здійснення та дотримання заходів пожежної безпеки у відповідності з чинними вимогами законодавства й сучасними тенденціями на ринку праці.

Переваги співробітництва з навчальним центром «Профітех»

Навчальна програма може передбачувати лекції з наявністю інтерактивних елементів, різноманітні семінари та тренінги, практичні заняття з послідовною перевіркою рівня знань. Таким чином, всі слухачі курсів мають змогу отримати неоціненні знання та досвід, котрі допоможуть стати компетентним професіоналом d обраній сфері діяльності. Тим, хто прагне пройти навчання з питань охорони праці достатньо залишити заявку на сайті profiteh.ua.
Варто відзначити, навчання проводиться за гнучким графіком у зручній формі:
  • безпосередньо на підприємстві клієнта;
  • на базі навчального центру «Профітех»;
  • в дистанційній формі у форматі онлайн-навчання.
Всі викладачі навчального центру «Профітех» є висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним досвідом роботи, котрі стежать за всіма змінами в законодавчій базі та нововведеннями в обраному профілі, для того щоб кожен клієнт діставав якісне навчання на професійному рівні.

Навчання посадових осіб з пожежної безпеки в навчальному центрі «Профітех» дозволить підвищити рівень професійної майстерності та вдосконалити промислову безпеку при мінімальних затратах, саме тому сьогодні співробітництво з навчальним центром «Профітех» вибирають ті, хто цінують власні гроші та час і водночас прагнуть, щоб пожежна безпека на підприємстві відповідала сучасним вимогам та законодавчим нормам.

У відповідності українському законодавству посадові особи, котрі очолюють установи, підприємства чи структури, перед тим, як приступити до виконання посадових обов’язків зобов’язані кожні 3 роки проходити навчання з охорони праці q пожежної безпеки на підприємстві. Таке навчання може здійснюватися виключно сертифікованими установами, такими як компанія «Профітех».
Читайте больше полезных советов на главной странице сайта 1001 совет.
Читайте также
​Семейный бюджет: как составить рабочий финансовы...
​Семейный бюджет: как составить рабочий финансовый план
​Как относятся к измене мужчины и женщины
​Как относятся к измене мужчины и женщины
Как сделать манекен своими руками: МК
Как сделать манекен своими руками: МК
Утренний уход за кожей по корейской методике
Утренний уход за кожей по корейской методике
​Как повысить работоспособность?
​Как повысить работоспособность?
Как выбрать подушку для хорошего сна
Как выбрать подушку для хорошего сна
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: