Полезные советы на все случаи жизни

Основні складові та принцип роботи чілера

Советы Другие советы 09.12.2022 в 17:03 528 Dimitr
Основні складові та принцип роботи чілера
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Якщо у вас є намір чілер купити, то кращий вибір вам запропонує інтернет-магазин «Frios», в якому якісна продукція холодильних та інших установок.

Чілером називається вид устаткування, за допомогою якого відбувається охолодження рідини, використовуваної як теплоносій кондиціонувальних систем. В основі роботи цього приладу лежить принцип вкрай швидкого охолодження теплоносіїв за рахунок використання всіх можливих фізичних якостей робочої речовини. Після здійснення цього процесу низькотемпературна рідина потрапляє знову в систему кондиціонування. Холодильні установки такого типу, а також шокова заморозка Frios цінуються на українському ринку дуже високо, тому замовляти варто лише тут. До того ж, досвідчені менеджери зможуть надати якісну консультацію та допомогти з вибором. 

Основні компоненти чілера

До основних складових компонентів цього устаткування відносять:

  1. Компресор — прилад, який дозволяє циркулювати холодоагенту в чілері з температурою максимум +70 градусів. Він може використовуватись таких видів: гвинтовий, поршневий, відцентровий, спіральний, роторний.
  2. Випарник — це пристрій теплообмінний, призначення якого полягає в акумулюванні тепла та зменшення температури речовини теплоносія.
  3. Дросель — спеціальне устаткування, призначене для зменшення тиску та зміни фази холодоагенту в рідку.
  4. Конденсатор — прилад, що покликаний охолоджувати пару холодоагента.

Холодоагентом у чілері може бути будь-який охолоджувач, наприклад, вода, тосол, етилен-гліколь, фреон. Теплоносій у цій системі обов’язково вода.

Принцип роботи чілера

Якщо у вас є намір чілер купити, то найкращий вибір серед всіх вам запропонує інтернет-магазин “Frios”, в якому найякісніша продукція холодильних та інших установок. Принцип роботи чілера дуже схожий на принцип роботи холодильної камери. Рідина, яка охолоджується в ньому, віддає енергію, а тепловий насос її відводить з системи.

принцип роботи чілера

Можна виділити два види чілерів:

  • абсорбційні;
  • парокомпресійні.

У парокомпресійних схема, за якою циркулює холодоагент, є стандартною. Холодоагент потрапляє апарат теплового обміну під тиском, а там він випаровується. Далі утворена пара потрапляє в конденсатор, знову перетворюється в рідкий стан та переходить в компресор.

В абсорбційних чілерах робочим агентом є пара, яка, рухаючись, може змінюватись у різні агрегатні стани. У цій конструкції не застосовується фреон та решат шкідливих для довкілля компонентів. Саме тому такий вид чілерів можна назвати екологічним та таким, що не шкодить природі.

До того ж такі прилади менші за розміром і менше споживають електричної енергії. Однак є у них і мінус — вони коштують дорожче, ніж прилади попереднього виду.

Отож, кожне підприємство саме вирішує який чілер їм обрати в силу різних причин. Головне, щоб прилад був корисним та добре виконував свої функції. Все устаткування в магазині “Фріос” має гарантію та сертифікати, тому можна бути впевненими у їхній якості та терміні експлуатації. Головне при цьому дотримуватись правил техніки безпеки та поводження з установками.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Творожный бисквит: как приготовить вкусную выпечку
Творожный бисквит: как приготовить вкусную выпечку
Тренажерный зал: важные советы для начинающих
Тренажерный зал: важные советы для начинающих
Когда день весеннего равноденствия 2024: точное в...
Когда день весеннего равноденствия 2024: точное время и что важно сдел...
Куриные отбивные в пряной сырной панировке: как п...
Куриные отбивные в пряной сырной панировке: как приготовить вкусное бл...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.