Полезные советы на все случаи жизни

Особливості та переваги фасадного освітлення

Советы Дом и уют 05.03.2022 в 00:13 440 0.0 из 5 / 0 Nikolis
Особливості та переваги фасадного освітлення
Фото: из открытых источников
Підсвічування дозволяє у вигідному світлі підкреслити ті чи інші архітектурні елементи.

Фасадне підсвічування не є життєво важливим елементом освітлення. Проте підсвітка фасадів активно використовується як для житлових приватних будинків, так і для великих багатоквартирних, офісних, адміністративних та інших об'єктів.

Для чого потрібне фасадне освітлення

Насамперед, це декоративна функція. Підсвічування дозволяє у вигідному світлі підкреслити ті чи інші архітектурні елементи, зробити акцент на конкретних із них. Іноді, завдяки їй, навіть не дуже красива та цікава будівля, у темний час доби виглядає максимально цікаво та привабливо. Так як використовуються для підсвічування об'єктів передові технології, енергозберігаючі системи, витрати на її утримання відносно невисокі. Якщо говорити про приватні житлові будинки, фасадне освітлення встановлюється за бажанням. Часто воно поєднує у собі 2 функції:

 • фасадне підсвічування;
 • освітлення двору та іншої прилеглої території.

Це дозволяє зробити двір і все в окрузі максимально комфортним, красивим та затишним. Якщо говорити про великі об'єкти та будівлі, фасадне освітлення використовується у великих містах та населених пунктах для освітлення центральних проспектів та вулиць, адже тут і ввечері багатолюдно, багато машин на дорогах. Це надає місту та його вулицям особливого шарму та атмосфери.

Види та способи фасадного освітлення

Недостатньо просто купити кілька ламп або вуличних світильників, направити їх на будівлю, щоб організувати фасадне підсвічування. Це не працює. Щоб досягти потрібного ефекту і отримати максимально якісну картинку, підкреслити ті чи інші елементи фасаду, необхідно скласти проект фасадного освітлення. Найкраще, для цього звернутися до професіоналів, особливо коли йдеться про великий об'єкт. Що стосується самої технології та типів освітлювальних приладів, що використовуються для вирішення такого завдання, то це може бути:

 • віддалені освітлювальні прилади;
 • приховані лампи;
 • встановлення освітлення на стіни;
 • комбінування кількох способів тощо.

Особливості та переваги фасадного освітлення

Якщо говорити про види фасадного освітлення, найбільш поширені:

 • локальне;
 • заповнююче;
 • контурне;
 • силуетне;
 • колірне та не тільки.

Підсвічування може бути різних кольорів, починаючи від нейтральної білої, закінчуючи поєднанням відразу кількох відтінків. Усе це спочатку прописується у проекті. Якщо при облаштуванні фасадного освітлення приватного будинку ще можна щось зробити самостійно, коли йдеться про великі об'єкти, потрібен професійно складений проект

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Проблемы с желудком? Исключите эти продукты!
Проблемы с желудком? Исключите эти продукты!
Рецепт питания для здоровых волос: действуем изну...
Рецепт питания для здоровых волос: действуем изнутри
Что собой представляет ежедневник-календарь?
Что собой представляет ежедневник-календарь?
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.