Полезные советы на все случаи жизни

Особливості виготовлення мармурових ванн

Советы Дом и уют 14.11.2022 в 18:41 192 0.0 из 5 / 0 Dimitr
Особливості виготовлення мармурових ванн
Ванна з ливарного мармуру / Світлина: з відкритих джерел
Ванна з ливарного мармуру — це оптимальний вибір для тих, кому важливі практичність, зручність і комфорт використання.

Минули вже ті часи, коли розповсюдженими були лише ванни зі сталі та чавуну. Натомість швидко почали набувати популярності вироби з акрилу. Це дійсно чудовий матеріал, але технології не припиняють розвиватися, і сьогодні в багатьох будинках можна побачити сантехніку з ливарного мармуру. Вже в самій назві прихована думка про практичність і міцність таких ванн.

Ви можете придбати якісне сантехнічне обладнання в інтернеті, і ціна на ванну з надійного каменю вас приємно вразить.

Як виготовляють ванни з мармуру?

Дотримання технології виробництва дає змогу створювати по-справжньому якісні вироби. В основі матеріалу є природна мармурова крихта, яку можна отримати завдяки розламуванню пошкоджених плит чи залишків природного каменю під час вироблення декоративних аксесуарів та іншої продукції. Внаслідок переробки крихта стає дрібнозернистою та схожою на борошно.

Для скріплення сировини додаються складники, які допомагають зв'язати матеріал. Зазвичай це смоли, які перемішуються після додавання.

Співвідношення складників допускається на рівні 80% крихти та 20% смол. Можлива лише незначна похибка, що не вплине на якість результату. Якщо ж наявність мармуру не буде відповідати нормі, це спричинить погіршення експлуатаційних властивостей виробу.

Правила догляду за мармуровими ваннами

мармурова ванна

Ванна з ливарного мармуру потребує певного догляду. Нижче наведені головні поради, яких варто дотримуватися при використанні такого сантехнічного обладнання.

  • Після використання ванни з міцного каменю необхідно ретельно промити її водою кімнатної температури з додаванням рідкого мила, а потім протерти ганчіркою чи губкою. Це важлива вимога, яка висувається також в правилах догляду за мийками, що виготовлені мармуру.
  • Вибір ванни зі зносостійкого каменю — це лише перший крок. Потрібно також вибрати безпечні засоби для боротьби зі складними забрудненнями. Варто уникати засобів, що містять у складі фосфати, ацетон, хлор та інші токсичні речовини. Відповідальні виробники пропонують хімічні засоби, які підходять до конкретного виду каменю.
  • Мармурові ванни забороняється витирати абразивними речовинами: піском, жорсткими тканинами, щітками з металу. Оскільки внаслідок цього можуть з'явитися подряпини. Раз у декілька років варто робити легеньке полірування поверхні для того, щоб позбавитися потемніння та повернути виробу природний блиск.

Отже, ванна з ливарного мармуру — це оптимальний вибір для тих, кому важливі практичність, зручність і комфорт використання.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Откажитесь от этих напитков, если хотите иметь зд...
Откажитесь от этих напитков, если хотите иметь здоровые зубы. Они разр...
Фильм о самом счастливом дне
Фильм о самом счастливом дне
Что такое ушные пробки?
Что такое ушные пробки?
Как быстро продлить работу батареек: эти способы ...
Как быстро продлить работу батареек: эти способы точно помогут
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.