Полезные советы на все случаи жизни

Поради фермеру і дачнику: як ефективно купити запчастини для мототрактора

Советы Дом и уют 28.06.2023 в 16:17 658 Dimitr
Поради фермеру і дачнику: як ефективно купити запчастини для мототрактора
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Види запчастин для мототрактора за походженням: оригінали, копії за ліцензією та від сторонніх виробників. 3 основні ознаки якісних запчастин.

Мототрактор — один із найдоступніших видів сільгосптехніки з усіх, що можна використовувати з навісним обладнанням. Однак за своєї доступності та простоти він потребує такого ж уважного обслуговування, як мінітрактори та важкі мотоблоки. Тому власнику потрібно не забувати про регулярні перевірки технічного стану та своєчасний ремонт. Щоб машина добре показувала себе в експлуатації, для її техобслуговування радимо купувати запчастини для мототрактора належної якості. Про те, як відрізнити їх від низькоякісних підробок, ми розповімо вам у цьому матеріалі.

Як купити запчастини для мототрактора хорошої якості?

Як купити запчастини для мототрактора хорошої якості?

На ринку можна зустріти запасні частини, виготовлені оригінальним виробником або заводом на його замовлення, а також копії від сторонніх компаній. Різниця в якості може бути суттєвою. Тому перше, що потрібно зробити перед тим, як купити запчастини для мототрактора — перевірити їхнє походження.

Варто врахувати, що китайські аналоги зовсім необов'язково виявляються низькоякісними підробками, а коштують зазвичай дешевше. Тому не потрібно одразу відкидати ідею купити запчастини для мототрактора в разі, якщо на них немає фірмового лого.

Перевірте наступні маркери рівня якості:

  • Наявність сертифіката. Документ підтверджує, що деталь або розхідник відповідають основним технічним нормам, вимогам безпеки.
  • Гарантійний термін. Рекомендуємо придбати запчастину на мототрактор, якщо продавець дає на неї гарантію, яка зберігає свою чинність протягом мінімум 14 днів.
  • Зовнішній вигляд. Зверніть увагу на якість обробки поверхонь, наявність дефектів, невідповідності заявленим розмірам. Якщо йдеться про редуктор, підшипники або інші механізми з рухомими частинами, за можливості переконайтеся, що вони не видають стороннього скрипу.

При купівлі запчастин не варто занадто сильно економити. Дешеві вироби часто виробляються за спрощеними технологіями, а оригінальні матеріали в них замінюються на менш міцні та не такі зносостійкі. Тому й служать вони недовго.

Які запчастини до дизельного мотоблока підійдуть до трактора?

Які запчастини до дизельного мотоблока підійдуть до трактора?

На мототрактори встановлюються такі самі двигуни, як на мотоблоки важкого і середнього класу. Часто це мотори 170F, 188F та інших типів, які скопійовані з популярних японських ДВЗ. Тому ви можете купити запчастини до дизельного мотоблока в https://tata-agro-moto.com, якщо вашу техніку наздогнали проблеми з мотором. Взаємозамінними виявляться поршневі комплекти, прокладки кришки, головки блоків, колінчасті вали, системи охолодження, решта деталей і витратних матеріалів.

Перед купівлею інших запчастин до дизельного мотоблока варто попередньо проконсультуватися з представником магазину. Він підстрахує вас від замовлення невідповідного товару і допоможе підібрати альтернативу.

Для спрощення завдання рекомендуємо звернутися до пошуку за каталогом на сайті TATA AGRO-MOTO. В інтернет-магазині зібрано великий асортимент запчастин до дизельних мотоблоків та іншої сільгосптехніки. Працює доставка по території України. Ціни тут вигідніші, ніж у середньому по ринку, оскільки компанія-власник завозить запчастини для дизельних мотоблоків безпосередньо від заводу-виробника.

Автор: Новіков Олександр Сергійович (експерт Tata-Agro-Moto).

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Сияние и молодость кожи с Babor: вдохновение для ...
Сияние и молодость кожи с Babor: вдохновение для вашей красоты
Ресторан Boho Yosai – ідеальне місце для відпочин...
Ресторан Boho Yosai – ідеальне місце для відпочинку на Арсенальній
Советы, как стать стрессоустойчивым
Советы, как стать стрессоустойчивым
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.