Полезные советы на все случаи жизни

Стандарти якості керамічної черепиці

Советы Дом и уют 05.04.2024 в 09:47 596 4.7 / 3 Dimitr
Стандарти якості керамічної черепиці
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Якщо показники якості в нормі, це гарантує, що керамічна черепиця може служити понад сто років, зберігаючи свої естетичні та захисні властивості.

Технічний прогрес із його уніфікацією та глобалізацією не зжив інстинктивне прагнення людини до природних, природних, «живих» матеріалів. Споконвіку ознакою стилю вважалася керамічна черепиця.

Вартість матеріалу визначається виробничими витратами, логістикою, якістю та має достатній розкид у різних виробників. Як вибрати по-справжньому якісний матеріал?

Критерії перевірки якості

керамічна черепиця

Великі виробники перевіряють керамічну черепицю на відповідність якісним стандартам у спеціалізованих лабораторіях за допомогою європейського нормативу EN 1304.

Моніторингу підлягають:

  • зовнішній вигляд. Оцінюється за наявності сколів, тріщин, відхилень кольору та інших поверхневих особливостей. Якісна керамічна черепиця не має  розломів, тріщин, які проходять через всю товщину, втрат навісного носика або значних сколів​;
  • геометричні характеристики вимірюються відповідно до стандарту EN 1024, який встановлює коефіцієнти рівності для черепиці розміром більше та менш як 300 мм. Середні значення довжини й ширини черепиці не повинні відхилятися більш ніж на 2% від заявлених виробником розмірів;​
  • тримальна пружність при вигині визначається через мінімальне навантаження, при якому зразки черепиці не руйнуються. Різні типи черепиці мають різні мінімальні вимоги до несної пружності, від 600 Н для "бобрового хвоста" до 1200 Н для інших типів​;.
  • морозостійкість, згідно зі стандартом EN 539-2, який встановлює кількість циклів заморожування та розморожування, що черепиця повинна витримати без пошкоджень. Кількість циклів залежить від кліматичної зони, для України вона має бути не менше 150.

Якщо перераховані показники в нормі, це гарантує, що керамічна черепиця може служити понад сто років, зберігаючи свої естетичні та захисні властивості.

Важливість цих стандартів не можна недооцінювати, адже вони забезпечують базову якість продукту, що впливає на безпеку та довговічність будівель. Придбання керамічної черепиці, що відповідає цим стандартам, гарантує, що покрівля буде не лише красивою, а й функціональною на десятиліття.

Де придбати керамічну черепицю?

дах з керамічної черепиці

Компанія Terizo в Києві має партнерські відносини з провідними постачальниками покрівельних матеріалів. На весь асортимент надаються сертифікати. У продажі керамічна черепиця Monier, Creaton.

Привабливість співпраці полягає у можливості отримати широкий комплекс супутніх послуг, від консультацій до монтажу під ключ.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Как стать миллионером: 7 признаков того, что в бу...
Как стать миллионером: 7 признаков того, что в будущем вы разбогатеете
Не рябина и черника. Названа целебная «королева я...
Не рябина и черника. Названа целебная «королева ягод»
Календарь магнитных бурь на июль 2024: самые опас...
Календарь магнитных бурь на июль 2024: самые опасные даты
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.