Полезные советы на все случаи жизни

Уколи краси або ж ботулінотерапія: чи є вона безпечною

Советы Красота 22.09.2022 в 20:39 205 0.0 из 5 / 0 Dimitr
Уколи краси або ж ботулінотерапія: чи є вона безпечною
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Ботулінотерапія робить людину візуально молодшою. Ін’єкції дозволяють підняти м’язи та звикнути до менш активних проявів емоцій.

Токсин, який виділяють бактерії Clostridium, наводив жах на людей ще в 18 столітті. Він був відомий, як сильна отрута, від якої не існує спасіння. Різні вчені мужі билися над пошуками дієвого засобу, що міг би врятувати від жахливого ботулотоксину. Минуло близько двох століть, перш ніж механізм дії білка був розкритий. Виявилось, що останній, потрапляючи до організму, негативно впливав на процес передачі нервових імпульсів. Посередники блокувалися, тож імпульси не надходили до м’язів. Останні ж розслаблялися, втрачаючи здатність до скорочення.

Вищеописаний ефект зацікавив медиків та косметологів. З’явилася величезна кількість препаратів, які нині користуються шаленим попитом, наприклад, Ксеомін.

Різниця між ними полягає в виді стабілізуючих компонентів та дозуванні ботулотоксину, однак лікар знає, як підібрати засіб для ін’єкцій з урахуванням потреб та індивідуальних властивостей організму.

Роль ботоксу в косметології та медицині

Ін’єкції ботулотоксину мають попит, як зараз, так і раніше. Однак не так давно, зважуючись на них можна було отримати вкрай неприємний результат у вигляді застиглої маски замість обличчя. Ці часи минули, вчені знайшли спосіб, який дозволяє зберегти природну міміку, тож тепер кожен може без побоювань записатися на ін’єкційну процедуру, звісно, якщо має показання до неї.

уколи краси

Для чого потрібен ботокс? Його часто використовують у лікувальних цілях при наявності:

  • ДЦП;
  • надмірного потовиділення;
  • кривошиї;
  • асиметрії обличчя, що виникла внаслідок захворювання.

Чоловіки віддають перевагу ін’єкціям у долоні, щоб позбавити себе та співрозмовника від дискомфорту під час рукостискання. Жінки ж обирають омолоджуючі процедури.

Внутрішньом’язові уколи дозволяють зробити м’яз, що відповідає за міміку, абсолютно нечутливим до нервових імпульсів. Він перестає скорочуватись і, зморшки розрівнюються.

Звісно, такий ефект не буде вічним – мине близько 4 місяців і, м’язи поступово повернуться до першопочаткового стану.

Така процедура є абсолютно безпечною. Вона може бути рекомендована як жінкам, так і чоловікам. За допомогою ботоксу легко позбавитись від заломів на підборідді та зморшок на шиї, між бровами чи біля очей. Ботулінотерапія робить людину візуально молодшою. Ін’єкції дозволяють підняти м’язи та звикнути до менш активних проявів емоцій.

«Уколи краси» нешкідливі та цілком доступні, однак, лише спеціаліст може гарантувати швидкий і безпечний результат від подібних процедур.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Лучшие виды подкормок для сторонников природного ...
Лучшие виды подкормок для сторонников природного земледелия
9 продуктов, которые помогут выглядеть моложе
9 продуктов, которые помогут выглядеть моложе
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Как понять, что вам завидуют, и что с этим делать
Как понять, что вам завидуют, и что с этим делать
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.