Полезные советы на все случаи жизни

Виготовлення кранового обладнання для потреб гірничої промисловості

Главная Советы Бизнес и работа 20.12.2021 в 17:08 261 5.0 из 5 / 1 Dimitr
Виготовлення кранового обладнання для потреб гірничої промисловості
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Провідним вітчизняним виробником кранів для потреб гірничої промисловості наразі є КЗПТО, котрий має відповідні сертифікати та багаторічний досвід.
На підприємствах гірничої промисловості неможливо обійтися без різноманітної підіймально-транспортної техніки, яка використовується  для підйому та транспортування корисних копалин, котрі добуваються та переробляються, на невеликі відстані у межах робочого майданчику. Як показує практичний досвід, серед такої техніки найбільш затребуваними є мостові крани та, зокрема, їх спрощені модифікації — кран-балки.

Мало того, що крани мостового типу, призначені для експлуатації на підприємствах гірничої промисловості, повинні бути функціональними, безпечними та надійними в роботі; так до то ж у багатьох випадках вони повинні мати додатковий захист від агресивних умов робочого середовища, надмірної вологості, високих температур тощо.

Провідним вітчизняним виробником кранів для потреб гірничої промисловості наразі є Київський завод підіймально-транспортного обладнання, котрий має відповідні сертифікати та багаторічний досвід у цьому напрямку. Зокрема, саме тут замовляють вантажопідйомні крани Полтавський і Південний гірничо-збагачувальні комбінати, інші великі та невеликі підприємства, котрі займаються видобутком то переробкою корисних копалин.


Цілком очевидно, що на КЗПТО такі спеціальні крани завжди проектуються з урахуванням усіх специфічних умов, в яких вони будуть працювати. Вони мають надійний захист від корозії, впливу абразивних матеріалів, вогненебезпечного та вибухонебезпечного середовища, різкого перепаду температур тощо. До речі, більшість моделей таких кранів мають однакові стандартизовані компоненти, що значно знижує обсяг необхідних запасних частин і сприяє скороченню термінів ремонту.

На підприємствах гірничої промисловості використовуються мостові крани як підвісної, так і опорної конструкції. Підвісні мостові крани являють собою, як правило, однобалочні однопрогонові конструкції; опорні моделі бувають однобалочними та двобалочними, багатопрогонними, з вантажозахоплювальними пристроями будь-якого типу.

На вартість мостових кранів досить помітно впливає варіант виконання обладнання, котре може бути загальнопромисловим, вибухобезпечним, вогнебезпечним, розрахованим на експлуатацію при високих або низьких температурах, при підвищеній вологості, в контакті з хімічно агресивними середовищами тощо.

У підвісних кранів підкранові колії — двотаврові балки, котрі верхніми полицями кріпляться до капітальних конструкцій будівлі. Внутрішня сторона нижніх полиць цих балок служить опорою для ходових коліс моста, по якому переміщається візок із вантажозахоплювальним пристроєм. У опорних кранів ходові колеса моста переміщаються по рейковому шляху, який одночасно служить йому опорою. Кранові шляхи монтуються на естакадах або верхніх виступах колон.

За конструкцією моста опорні і підвісні вантажопідйомні крани можуть бути однобалковими або двобалковими. У другому випадку міст складається з двох основних балок, торці яких прикріплені до кінцевих балок, оснащеним ходовими колесами. Крани мостові двобалочні відрізняються більш високою вантажопідйомністю.

Треба відзначити, що крани з механічним приводом та ручним талем на таких підприємствах задіються досить рідко. В основному застосовуються електричні мостові крани та кран-балки, котрі оснащуються електричними талями, самохідними крановими візками з електролебідками. Для переміщення моста задіються електродвигуни, які через редуктор приводять у дію ходові колеса.
Подробиці можна дізнатися на сайті КЗПТО тут — https://kzpto.com.ua.
 
Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Выбираем цвет волос под цвет глаз
Выбираем цвет волос под цвет глаз
Как приготовить мясо в горшочках: кулинарные хитр...
Как приготовить мясо в горшочках: кулинарные хитрости и рецепт
Маринованная капуста за 2 часа подробный рецепт п...
Маринованная капуста за 2 часа подробный рецепт приготовления
Интуитивное питание: ешь что хочешь и не толстей
Интуитивное питание: ешь что хочешь и не толстей
Комментариев: 0
Войдите:
Код *: