Полезные советы на все случаи жизни

Все, що треба знати про біле золото, розповідає «VIPGOLD»

Главная Советы Красота 02.02.2021 в 19:49 348 0.0 из 5 / 0 dimitr
Все, що треба знати про біле золото, розповідає «VIPGOLD»
Іллюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Золото білого кольору є універсальним металом. Прикраси з нього можна надягати і в повсякденному житті, і на урочисті заходи.
Біле золото – популярний дорогоцінний метал, який є однією з останніх розробок на ринку ювелірних прикрас. Воно стало відразу користуватися великим попитом, і справжні поціновувачі ювелірних прикрас не залишилися байдужими до виробів з білого золота. Деякі люди, які не особливо знаються на прикрасах, досі вважають, що простіше і дешевше придбати вироби зі срібла. Насправді, лаконічна розкіш і елегантність – основні відмінності білого металу, який ідеально підходить для обрамлення діамантів, рубінів і інших дорогоцінних каменів.

Хочете продати свій коштовний аксесуар та не прогадати в ціні? Скористайтеся безкоштовною оцінкою ювелірних виробів за посиланням: https://vipgold.in.ua/uk/cost_jewelry.

Як виготовляють біле золото

оттенки золота
Для отримання металу бездоганного і елегантного білого кольору, виробники в класичне золото додають в якості лігатури інші рідкісні і цінні метали: срібло, платину, нікель і паладій. Навіть у разі застосуванні в процесі виготовлення  8,5% платини золото починає набувати привабливого білого кольору, який не меркне, а також чудових якісних характеристик: високий показник стійкості до різних агресивних факторів і міцність.

Лігатура в білому дорогоцінному металі 585 проби може становити до 41,5%. З цієї причини платину доповнюють іншими металами: сріблом, цинком тощо. Саме ці матеріали допомагають надати золоту елегантний блиск і бездоганну красу.

Також добре зарекомендував себе при виготовленні білого благородного металу нікель. Він в значній мірі підвищує характеристики міцності золота і дозволяє бездоганно відполірувати його. Паладій виступає в ролі ефективного, але дорогого замінника нікелю. Саме він дозволяє забезпечити золоту бездоганний і вишуканий сталевий відтінок.

Для професійної та головне об’єктивної оцінки свої коштовних каменів звертайтеся у VIPGOLD! За посиланням https://vipgold.in.ua/uk/cost_diamond ви зможете отримати безкоштовну професійну оцінку каменів у режимі онлайн.

Прикраси з білого золота

Біле золото – це бездоганний матеріал для створення оправи для різних дорогоцінних і напівкоштовних каменів. Саме білий колір допомагає підкреслити красу і природний відтінок рубінів, сапфірів або діамантів. Навіть великі за розмірами прикраси з білого металу не виглядають громіздко і вульгарно.

Золото білого кольору є універсальним металом. Прикраси з нього можна надягати і в повсякденному житті, і на урочисті заходи. Сьогодні багато молодят обирають прикраси з білого металу для своїх обручок.
Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Какие растения очищают дом от неблагоприятной эне...
Какие растения очищают дом от неблагоприятной энергии
Почему стоит перестать общаться с манипулятором
Почему стоит перестать общаться с манипулятором
Почему говорят, что невестки обожают считать чужи...
Почему говорят, что невестки обожают считать чужие деньги
Правила обрезки денежного дерева
Правила обрезки денежного дерева
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: