Полезные советы на все случаи жизни

Втрата автомобільних номерних знаків: що робити?

Главная Советы Другие советы 20.11.2020 в 20:31 313 0.0 из 5 / 0 dimitr
Втрата автомобільних номерних знаків: що робити?
Іллюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Якщо трапилася така ситуація, необхідно звернутися до МВС, підходить найближчий територіальний сервісний центр.
Люди дуже часто втрачають державні номери авто. Це поширене явище. За статистикою, щодня зникає приблизно дві сотні номерів. Хтось їх просто загубив, а в когось вкрали. Ситуації різні, проте рішення лише одне. Зараз виробники пропонують досить неякісні рамки для номерних знаків. Тому не дивує, якщо один з таких буде знайдено в калюжі чи заметі зі снігу. На великій швидкості цей елемент дійсно відлітає. Як правило, водії не одразу помічають свою втрату, через що пошуки майже неможливі. Якщо людина тільки отримала водійське посвідчення категорії В, сіла за кермо та вже загубила такий знак, не слід панікувати. Проблему можна вирішити й це ніяк не вплине на репутацію.

Якщо трапилася така ситуація, необхідно звернутися до МВС, підходить найближчий територіальний сервісний центр. Саме там автівку перереєструють, людина отримає нові номерні знаки. Будь-яка автошкола Львів підтвердить, що це не найгірше, що взагалі може статися. Головне, щоб людина не потрапила у ДТП, тоді ніяких проблем точно не буде. Автошкола Магістраль допоможе вивчити всі нюанси, адже навчання на права передбачає розглядання будь-яких ситуацій. Головне, при втраті номерів, тримати себе в руках, не думати, що це якісь злодії, шахраї їх вкрали, та панікувати. Потрібно заспокоїтися та розглянути всі варіанти.

Втрачено номерні знаки: основні моменти

Майже одразу після звернення водія адміністратор МВС починає займатися перереєстрацією транспортного засобу. Для того, щоб запустити цей процес, людина, яка звертається в організацію, повинна мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію авто. Для того, щоб розпочати перереєстрацію, необхідно чітко пояснити, за якими саме обставинами було втрачено номерні знаки. Якщо все ж таки це була крадіжка, то додатково необхідно показати ще й довідку, яку видали співробітники Національної поліції.

Нюанси, які потрібно знати:
  • для оформлення нових номерів наявність авто обов’язкова;
  • під час процедури не можна користуватися транспортом;
  • по завершенню водій отримає не тільки нові номерні знаки, а ще й свідоцтво про реєстрацію.
документи для поновлення номерних знаків

Кожен інструктор по водінню каже про те, що якщо транспорт не має номерних знаків з обох сторін, їздити на ньому заборонено. Це правило діє навіть тоді, коли людина загубила ці елементи. Як тоді доїхати до МВС? Якщо поліціянт зупинить дорогою до цієї організації, потрібно розповісти про проблему та перереєстрацію знаків.

Скільки коштує послуга?

Приблизно людина повинна буде сплатити 550 грн. Можливі деякі відхилення, оскільки сума залежить від виробника авто, року, категорії водія. Як правило, про ці нюанси повідомляють під час навчання водінню автомобіля. Якщо є бажання прискорити процес, за це теж прийдеться трохи переплатити. Хоча в нормальному режимі перереєстрація номерних знаків займає не більше ніж добу Всі ці нюанси краще дізнаватися в консультантів, бо в період карантинних обмежень можливі зміни.
Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Первая помощь при укусе медузы
Первая помощь при укусе медузы
Рецепт бананового пирога с имбирной карамелью
Рецепт бананового пирога с имбирной карамелью
Как приготовить оладьи разными способами
Как приготовить оладьи разными способами
Зачем нужно натирать замороженный хлеб
Зачем нужно натирать замороженный хлеб
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: