Полезные советы на все случаи жизни

Як визначити, що настав час замінити шини вантажівки?

Советы Другие советы 04.03.2024 в 11:54 487 4.8 / 4 Dimitr
Як визначити, що настав час замінити шини вантажівки?
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Шини слід міняти кожні 3-4 роки, або після кожних 30 тис. кілометрів пробігу на нерівних дорогах або 150 тис. кілометрів пробігу на вулиці.

Щоб отримати вигоду від покращення продуктивності та безпеки на дорозі, необхідно купувати шини, які ідеально відповідають типу вашої вантажівки, а також забезпечувати їм необхідне обслуговування. Частиною цього процесу технічного обслуговування є ретельний огляд шин з метою виявлення будь-яких тріщин, тріщин або інших видів пошкоджень.

Як правильно замінити вантажні шини?

вантажні шини

Заміна шин більш ніж необхідна, коли на шинах є дуже явні ознаки зносу. Загалом на ступінь зносу впливає погода, стиль водіння людини, а також дорожні умови. Замість того, щоб міняти шини за якимись суворими правилами, краще перевірити глибину протектора. Ключовим визначальним фактором при прийнятті рішення про необхідність заміни шини є саме глибина протектора. Якщо у вас є можливість замінити шини, найкраще замінити всі чотири шини одночасно. Відвідайте https://radburg.com.ua, щоб ознайомитися з оновленим асортиментом вантажних шин.

Повністю замінивши шини, ви усунете будь-які відмінності в зчепленні між новими та вживаними шинами, відмінності, які можуть вплинути на керованість і спричинити аварію. З іншого боку, якщо ви хочете замінити лише дві шини, то найкраще поставити нові шини на задні колеса для кращого зчеплення та стабільності.

Чому глибина протектора важлива?

Глибина протектора вимірюється від основи канавок шини до поверхні шини. Без протектора здатність шини зчепити мокру дорогу значно обмежена, що робить майже неможливим зупинку, поворот, прискорення або поворот. Навпаки, новий комплект шин для вантажних автомобілів має більшу глибину протектора, що забезпечує набагато ефективніше розсіювання води.

вантажні шини

Під час їзди шини зношуються, зменшуючи глибину протектора, що призводить до менш оптимального розподілу води. Через підвищений ризик гідропланування або аквапланування при використанні шин із меншою глибиною протектора, рекомендується вибирати шини з мінімальною глибиною протектора 1,6 мм.

Хоча шини не потрібно міняти через чіткі проміжки часу, є виключення з правил, особливо якщо у вас є автомобіль, який рідко використовується, наприклад, інкасаторський автомобіль. Якщо шини не використовувати та зберігати в сухому місці, подалі від сонячного світла та тепла, вони почнуть старіти та окислюватися. Окислення відбувається, коли кисень реагує з гумовими сумішами, викликаючи їх твердіння або руйнування.

Рекомендується замінити шини старше десяти років, навіть якщо вони виглядають справними. Оскільки шини стають жорсткими та крихкими, вони більш схильні до дрібних тріщин, і їхнє зчеплення з дорогою значно погіршується.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Вы даже не задумывались: 5 причин не покупать нар...
Вы даже не задумывались: 5 причин не покупать нарезанный хлеб
Очень вкусно и очень просто: экспресс-рецепт дома...
Очень вкусно и очень просто: экспресс-рецепт домашнего сала
Последствия вас удивят: что будет, если месяц не ...
Последствия вас удивят: что будет, если месяц не мыть голову, и как ух...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.