Полезные советы на все случаи жизни

Ювелірні прикраси для чоловіків: як вибрати

Советы Мода и стиль 12.01.2023 в 17:55 246 0.0 из 5 / 0 Dimitr
Ювелірні прикраси для чоловіків: як вибрати
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Ювелірний подарунок для чоловіків обирають з урахуванням віку, стилю життя й одягу.

Жінки вибирають ювелірні прикраси з огляду на дизайн і форму. Чоловіки за допомогою аксесуарів підкреслюють соціальний статус, місце в суспільній ієрархії, риси характеру. Тому зупиняються на стриманих моделях, які гармонійно вписуються в будь-який образ. Ювелірний подарунок вибирають з урахуванням віку, стилю життя й одягу. Наприклад, золоті запонки не згодяться, якщо чоловік ніколи не носить костюм. Завжди вдалий вибір — срібні браслети, перстень-печатка, затискач для краватки, годинник.

Особливості чоловічого стилю

ювелірні прикраси для чоловіків

Ювелірні прикраси для чоловіків — стримані й мінімалістичні. Браслети й каблучки масивніші, ніж у жінок. Рідко з’являються яскраві кольори. В основі — золото, срібло, платина. Поверхня залишається матовою, щоб не надто привертати увагу. Молодіжні аксесуари виготовляються зі шкіри, каучуку. Інкрустація — дорогоцінними каменями темних або насичених відтінків.

Кожна ювелірна прикраса вимагає особливого підходу при виборі:

  1. Ланцюги — перше місце в списку чоловічих ювелірних прикрас. Якщо раніше носили тільки об’ємні моделі, то зараз в пріоритеті багатошарові композиції з кулонами.
  2. Кільця, за винятком обручки, — масивні персні-печатки з гравіюваннями, рельєфними символами.
  3. Сережки рідко з’являються в повсякденних і ділових образах. У пріоритеті — моносережка, яку носять на лівому вусі.

Як вибрати ювелірну прикрасу для чоловіка

ювелірні прикраси для чоловіків

Зупиніться на класиці — браслет або годинник, запонки, затискач для краватки, шпилька. Зважайте на смак людини, якій готуєте подарунок.

Детальніше про кожен варіант:

  1. Затискач для краватки. Простий і лаконічний аксесуар, розрахований на любителів класики. Затискач фіксує краватку на сорочці. Розмір — співвідноситься з краваткою. Аксесуар може бути коротшим, але не довшим. Найкращий варіант — срібний затискач.
  2. Запонки. Застібки, які закріплюються в петлях на манжетах сорочки. Виконують функціональне й естетичне завдання. Зупиніться на двосторонніх запонках. Такий аксесуар легко надягати самому. Запонки з екологічних сплавів — гарний вибір на кожен день. Золото — для офіційних заходів.
  3. Годинник. Підійде лаконічний екземпляр, доповнений іменним гравіюванням або маленькими камінцями.
  4. Браслет. Улюблене чоловіче поєднання — браслет і годинник. Вибирайте моделі, які облягають зап’ястя. Для визначення розміру скористайтеся кравецькою стрічкою. Для чоловічих аксесуарів достатньо додати 1–2 см до отриманого результату.

Сміливому експериментатору сподобається золота або срібна сережка. Гарним презентом на День народження татові або дідусеві стане солідний перстень-печатка. Якщо чоловік тяжіє до класики, придивіться до шпильок, пасків з пряжкою, кулонів і підвісок.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Не сливайте его! Повар поделился способом пригото...
Не сливайте его! Повар поделился способом приготовления идеального рис...
Как выбрать ведущего на свадьбу?
Как выбрать ведущего на свадьбу?
Особенности выбора женских домашних тапочек
Особенности выбора женских домашних тапочек
Как не стать жертвой клопов в гостиницах: опытная...
Как не стать жертвой клопов в гостиницах: опытная путешественница поде...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.