Полезные советы на все случаи жизни

Корм Клуб 4 Лапи для собак дрібних порід

Советы Дом и уют 18.04.2023 в 11:31 387 Dimitr
Корм Клуб 4 Лапи для собак дрібних порід
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Які харчові потреби у собак дрібних порід? Що пропонує український виробник корму для собак Клуб 4 Лапи у своєму інтернет-магазині.

Маленькі собаки мають невеликий, чутливий шлунок. Тому їм необхідно отримувати порції, що відповідають їх вазі. Часто вони страждають від алергії на певні інгредієнти. Тому слід вибирати корм, який не містить штучних ароматизаторів, барвників та консервантів. Однак таким тваринам потрібна велика кількість енергії в порівнянні з середніми та великими породами.

Виробники кормів для собак Клуб 4 Лапи враховують цей факт при розробці спеціального вологого та сухого раціону. Шматочки вологого корму невеликого розміру містять більше поживних речовин, таких як білки, вуглеводи та жири. Аналогічно, сухий корм для невеликих собак має менші гранули, що полегшує їх пережовування, що значно покращує травлення.

Корм для дрібних собак Club 4 Paws — це продукція українського бренду club4paws.ua, яка представлена в офіційному інтернет-магазині. Раціон для собак дрібних порід містить високу концентрацію білка, що сприяє м'язовому розвитку тварини. Антиоксиданти та поживні речовини, такі як вітаміни С та Е, борються зі стресом і підтримують імунну систему. Відома формула INTEGRAMIX, що включає сушені томати, імбир, глід і банани, забезпечує хороше самопочуття тварини.

Вологий корм Club 4 Paws для дрібних порід собак має безліч переваг:

  • основними складовими є м'ясо та м'ясні інгредієнти — не менше 80%. Завдяки високому вмісту білка почуття ситості зберігається надовго.
  • апетитне желе робить його ще більш привабливим для собак та стимулює апетит;
  • корм багатий вітамінами, амінокислотами та мікроелементами. Містить Омега-3 та Омега-6, які сприятливо впливають на здоров'я шкіри та зовнішній вигляд шерсті.

Корм для собак Клуб 4 Лапи

 Переваги використання сухого корму 4 лапи полягають у наступному:

  1. хрумка текстура корму допомагає боротися з утворенням зубного нальоту у вашого вихованця;
  2. розмір гранул оптимальний для зручності вживання;
  3. корм містить суміш токоферолів, які є натуральним антиоксидантом;
  4. високий вміст вітамінів, амінокислот та мікроелементів, необхідних для підтримки здоров'я вихованця;
  5. при вживанні корму Клуб 4 Лапи в організмі тварини накопичуються Омега 3 та Омега 6, що позитивно впливає на здоров'я шкіри тварини та якості шерсті.

Як бачите, розробники подбали про те, щоб і сухий, і вологий корми були максимально корисними для ваших чотирилапих друзів.

Але слід враховувати, що відчутна різниця між цими видами кормів полягає у вологості. Мінімальна кількість води містить сухий корм, тому собака повинна завжди мати до неї доступ. Будь-яка з цих форм ідеально підходить для вашого пухнастика, тому ви можете вибирати той корм, який йому більше подобається або поєднувати обидва.

Турбота про чотирилапих 24/7

В інтернет-зоомагазині Club 4 Paws лише сертифікована продукція. Також кожен хазяїн собаки може проконсультуватися з онлайн-ветеринаром. Якщо у вас виникають питання стосовно вибору корму для вашого хатнього улюбленця, подзвоніть менеджерам компанії та отримайте кваліфіковану пораду щодо правильного вибору кормів.

Ще одним позитивним моментом є доступна ціна преміям-кормів, а також доставка по Україні.

Корм Клуб 4 Лапи для собак дрібних порід — це ідеальний вибір для маленького пухнастого друга, який заслуговує на краще.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Просто и вкусно. Рецепт запеченного окорока
Просто и вкусно. Рецепт запеченного окорока
Свиные отбивные с бурбоном: дерзко и вкусно
Свиные отбивные с бурбоном: дерзко и вкусно
Дерматолог рассказала, как выбирать солнцезащитны...
Дерматолог рассказала, как выбирать солнцезащитный крем, чтобы кожа вс...
Свиные отбивные по-особому рецепту: самые нежные ...
Свиные отбивные по-особому рецепту: самые нежные и вкусные
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.