Полезные советы на все случаи жизни

Як довго і які методи лікування наркоманії застосовуються?

Главная Советы Здоровье 30.11.2021 в 19:29 214 0.0 из 5 / 0 Dimitr
Як довго і які методи лікування наркоманії застосовуються?
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Повний курс психосоціального відновлення в клініці «Детокс +», як правило, триває один тиждень. В деяких випадках потрібно понад півроку.
На сьогоднішній день жодне сучасне лікування наркоманії в Києві не має достатньої ефективності, щоб можна було говорити про його універсальність. Наркозалежність багато в чому є більше психологічною проблемою. Саме тому підходи до лікування, що практикують корекцію тільки фізичного стану, дають невисокі результати.

Якщо говорити про сучасні методики лікування від наркозалежності, то для прикладу можна назвати, в тому числі, наступні:
  • Когнітивно-поведінкова психотерапія. Цей розділ психотерапії працює з установками та переконаннями людини, які призводять його до невірних вчинків, і зокрема, до вживання наркотиків;
  • Сугестивна психотерапія. Сучасний метод лікування наркоманії, заснований на навіюванні людині страху перед психоактивними препаратами;
  • Лікарська терапія. Коли йдеться про опійних наркозалежних, гарний ефект дає налоксон та налтрексон. Перший діє швидко, швидко звільняючи організм від наркотику. Другий довго зберігається в організмі, формуючи несприйнятливість клітин до наркопрепаратів і тим самим сприяючи підтримці стану ремісії навіть у тих залежних, які мають слабку мотивацію до відмови від наркотиків. Також препарати пригнічують бажання вживати наркотичні препарати.
  • Альтернативні, у тому числі й сучасні методи лікування наркозалежності, наприклад, лазеротерапія, акупунктура. Принцип їх дії ґрунтується на вченні східної медицини про те, що всі внутрішні органи та наш головний мозок мають власні біологічно активні точки на тілі, при впливі на які пов'язана з ними область мозку активується. Впливаючи на активні точки лазером або голками, можна досягти зниження потягу до наркотику та зменшення фізичних страждань під час ламання.
лікування наркоманії
Це далеко не всі методи боротьби з наркозалежністю, які використовуються для лікування наркоманії в Києві. Але їх вибір — справа компетентних спеціалістів.

Підбір методик залежить від конкретного випадку і фінансових можливостей, адже від способу лікування наркоманії ціна в клініці «Детокс +» також може відрізнятися.

Як довго триває лікування наркозалежності?

Лікування наркоманії — тривалий і складний процес, який має бути практично повністю інтегрований у життя залежного на певний термін. Багато хто думає, що після короткочасного вживання наркотиків чи алкоголю лікуватися довго необов'язково, але це не зовсім так.

Повний курс психосоціального відновлення в клініці «Детокс +», як правило, триває один тиждень. В деяких випадках потрібно понад півроку для досягнення стійких результатів. Але багато чого залежить від індивідуальних особливостей залежного.
 
Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Влияние матерных слов на ваш организм
Влияние матерных слов на ваш организм
Когда твой бывший пишет тебе, помни эти 10 вещей
Когда твой бывший пишет тебе, помни эти 10 вещей
Здоровье ребенка: особенности и образ жизни
Здоровье ребенка: особенности и образ жизни
8 признаков эмоционально недоступного мужчины
8 признаков эмоционально недоступного мужчины
Комментариев: 0
Войдите:
Код *: