Стильні маленькі джинси та штани — сьогодні обов’язковий елемент дитячого гардеробу. Важко уявити, чим їх можна замінити для діток, яким вже більше ніж 1-2 роки. Хоча й навіть сучасні малюки частіше носять модні штани та еластичні джинси, аніж повзунки чи колготки. Відразу ж видно, що батьки отримують чимало задоволення, вибираючи речі для своїх малят.
Якісні та красиві моделі допомагають створити модний образ дитини. Але ж коли йде мова саме про
дитячий одяг, то найголовніші критерії — це зручність та безпека. А чи всі дитячі штани й джинси, представлені на сучасному ринку, відповідають цим вимогам? На жаль, ні. Хоча є й багато дійсно добротних варіантів. Тому далі пропонуємо корисну інформацію — на що саме звернути увагу, вибираючи цей елемент гардеробу для дитини.
Про що слід не забувати, купляючи дитячі штани та легінси
- Розмір. Насамперед, добре визначте розміри, при можливості уточніть заміри, аби бути впевненими, що придбана річ не тиснутиме малятко, не буде надто короткою чи великою. Від цього безпосередньо залежить комфорт дитини.
- Склад тканини. Найкращий варіант — натуральний матеріал, особливо коли мова йде про зовсім маленьких карапузиків. Для старших допустимий і вміст синтетики, але він має бути незначним, значно меншим, ніж вміст натуральних матеріалів.
- Відповідність до сезону. Для літа краще вибирати штанці та шорти з льону чи бавовни, для весни добре підійде і вельвет, моделі з начосом, для зими — утеплені джинси, теплі штани-комбінезони із синтепоном.
- Зручний фасон, пошиття. Важливо, аби одяг був комфортним, тому слід не оминати увагою фасон — наскільки вдало він продуманий, чи буде зручним для дитини, чи не надто стискатимуть ніжку джинси.
- Пояс. Найкраще, коли вгорі штани матимуть м’яку гумку. Так легко одягати, до того ж, не тиснутимуть в животик. Замочки, ґудзики підійдуть для дітей старшого віку.
- Барвники. Тут діє правило: чим менше, тим краще. Перевірені фірми здебільшого використовують якісні та безпечні барвники. Тому варто саме такий дитячий одяг купити.
- Щільність тканини та еластичність, особливо, якщо йде мова про джинси. Від цього залежить комфорт малечі.
- Висота талії. Цей фактор особливо актуальний, коли дитина ще носить підгузок. Тоді штани з низькою талією — невдалий варіант, бо завжди сповзатимуть, оголюватимуть спину, натомість підгузок неестетично висовуватиметься наверх.
- Фурнітура. Також не завадить подивитись на фурнітуру, аплікації, наскільки якісними вони є, чи надійно пришиті.
А як стосовно дизайну?
Цей нюанс — питання смаків кожного. Однак є й загально популярні рекомендації чи то правила. Коли ви купляєте штанці для хлопчика, тоді змушені звузити вибір до кількох кольорів: білий, кавовий, гірчичний, сірий, коричневий, темно-зелений, голубий, синій, чорний та всі їхні відтінки. Це ті кольори хлопчачих штанів, які є найпопулярнішими, та на які адекватно реагують люди.
На жаль, у нашому суспільстві чимало стереотипів. А от з одягом для дівчаток — менше обмежень. Ви можете вибрати легінси, штани та джинси найрізноманітніших кольорів та з різними цікавими візерунками.
Завжди вітаються квіткові принти, серця, зірки та котики. Для новонароджених діток добрим варіантом на щодень будуть штани — комбінезони без рукавів. Під них зручно вдягати боді чи кофтину. Але тоді слід не забувати, що це ще й додатковий шар одягу на спинку, тому з кількістю одягу не перестараймося, аби малюку не було надто жарко. Зрештою, відомі європейські марки дитячого одягу пропонують настільки якісні та зручні моделі дитячих штанців, що їх можна сміливо вдягати й новонародженим карапузикам.
Беручи до уваги всі ці критерії під час шопінгу, ви обов’язково залишитесь задоволеними покупкою.