Полезные советы на все случаи жизни

Лікування брекетами: плюси та мінуси

Главная Советы Здоровье 31.10.2021 в 14:05 256 5.0 из 5 / 1 Dimitr
Лікування брекетами: плюси та мінуси
Фото: из открытых источников
Ортодонтія. Лікування за допомогою брекетів. Плюси використання брекет-систем. Мінуси брекетів.
Похвалитися гарною усмішкою та здоровими, рівними зубами може далеко не кожен. Напевно, тому ми все частіше зустрічаємо людей різного віку із брекет-системою на зубах. Багато хто вважає, що подібні способи лікування — для дітей та підлітків, але це далеко не так. Виправити прикус можна і в 40 років, це лише питання часу та бажання. На сьогоднішній день брекети — це найкращий спосіб виправлення прикусу будь-якого ступеня складності, що є незнімним апаратом, який кріпиться до зубів за допомогою спеціального клею на весь курс лікування (як правило, 1,5-2 роки). Виготовляються вони з різних матеріалів: метал, кераміка, сапфір та багато інших, так що ви легко зможете вибрати свій варіант.

Якщо ви вирішили вирівняти зуби, краще звернутися за допомогою до висококваліфікованих фахівців. Медичний центр Oculus надає якісні послуги з ортодонтії https://oculus.lviv.ua/blog/feature-of-treatment/ortodontiya/ за доступними цінами. Досвідчений стоматолог проконсультує вас з усіх питань, підбере найкращу брекет-систему, що відповідає вашим побажанням і зробить процес лікування найбільш комфортним і приємним.

Плюси використання брекет-систем

  • Можливість повністю виправити будь-які дефекти прикусу та деформацію зубів
  • Стаціонарна установка: не дозволяє самостійно зняти систему, на відміну від пластинки (важливо під час лікування дітям)
  • Відсутність вікового обмеження: підходять як дітям, так і дорослим
  • Перші зміни помітні вже за кілька тижнів

Мінуси брекетів

  • Стає важче стежити за гігієною порожнини рота
  • Вимагають особливого догляду, у тому числі спеціальних щіток для чищення зубів
  • Порушення дикції спочатку використання
  • Естетичний вигляд (трохи спірне питання, оскільки останнім часом з'явилося все більше вдосконалених брекет-систем, які практично непомітні. До того ж можна замовити внутрішні брекети — вони ледь помітні, оскільки кріпляться до внутрішньої сторони зубів).
брекети
Залежно від матеріалу виготовлення системи можна також виділити ряд своїх нюансів.

Наприклад, металеві брекети користуються особливою популярністю через високу міцність і низьку ціну, але, в той же час, є менш комфортними у використанні, та й з точки зору естетики, не завжди привабливі, на відміну від керамічних конструкцій.

Керамічні брекети, у свою чергу, практично не помітні за рахунок імітації кольору зуба, а також досить міцні, не окислюються і не фарбуються, але ціна значно вища. Та й за серйозних порушень прикусу не використовуються.

Вирізняють і сапфірові конструкції. Вони прозорі і виглядають як аксесуар, причому досить прості у догляді і комфортні у використанні. Їх можна навіть самостійно знімати перед їжею, а також вони менш болючі. Єдиний мінус — висока ціна та крихкість конструкції порівняно з металевими брекет-системами.

Як бачимо, плюси подібного лікування величезні, а мінуси — незначні. Та й, як кажуть, краса вимагає жертв: іноді фінансових, а іноді у вигляді ретельнішого догляду за своїми ж зубами. Пам'ятайте, кожен має право на гарну та здорову усмішку, незалежно від віку, тому сміливо звертайтесь за допомогою до фахівців. Разом ми зможемо зробити вашу усмішку ідеальною!
 
Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Прочитайте это, если вам нужны слова мотивации
Прочитайте это, если вам нужны слова мотивации
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Двенадцать простых способов избавиться от укусов ...
Двенадцать простых способов избавиться от укусов насекомых
Слушать чужие жалобы категорически нельзя. 4 важн...
Слушать чужие жалобы категорически нельзя. 4 важных причины почему
Комментариев: 0
Оставляя комментарий на сайте, пожалуйста, проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила или размещают спам — будут заблокированы, а сообщения удалены.
Войдите:
Код *: