Полезные советы на все случаи жизни

Що потрібно знати перед покупкою бу Макбука?

Советы Другие советы 08.01.2024 в 18:14 662 4.5 / 11 Dimitr
Що потрібно знати перед покупкою бу Макбука?
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
На що звертати увагу перш ніж купити MacBook Air 15 бу та де знайти кращу модель в Харкові та Україні недорого, і з гарантією магазину.

Техніка Apple завжди була відома своєю високою якістю. Розробники з Купертіно створюють справді якісні речі. Однак, ціна на такі пристрої може бути сильно завищена. Модель MacBook Pro М3 з 512 ГБ внутрішнього накопичувача, наприклад, коштує 69979 грн, а ціна ноутбука з 1 ТБ — за 80 000 грн. У таких умовах багато людей прагнуть заощадити, та обирають техніку бу, що може коштувати на 40-50% дешевше, наприклад, MacBook Air бу на «ЯК НОВИЙ» можна знайти від 9 999 грн!

Перш ніж замовити вживаний макбук, його потрібно правильно вибрати, щоб не потрапити на відверто невдалий варіант. Або ще гірше — на шахраїв. Фахівці інтернет-магазину вживаних Apple розповідають, як не допустити помилок.

Як перевірити MacBook Air 15 бу?

Огляньте пристрій

Перше, що потрібно зробити перед покупкою, — оглянути пристрій. Подивіться на корпус Макбука. В ідеалі, всі деталі повинні бути на своїх місцях, особливо це стосується болтів. Оригінальні кріпильні деталі мають шліц Torx, а різьблення на «капелюшку» зроблено у формі п'ятикутної зірки. На корпусі можуть бути подряпини — неодмінна ознака активного використання будь-якого ноутбука. З цим практично нічого зробити не можна, вам доведеться просто змиритися, що на корпусі будуть подряпини.

MacBook Air 15

Те саме стосується й екрана. Дисплей за кілька років використання покривається подряпинами та різними плямами. Це не страшно. Головне, щоб на увімкненому дисплеї не було битих пікселів, яскравих плям тощо. Не полініться увімкнути Macbook Air 15 дюймів бу та проглянути на світлому та темному фоні. Підсвічування має бути рівномірним.

Ще у вживаних моделей виникають проблеми з клавіатурою. Увімкніть текстовий редактор і натисніть всі кнопки поспіль. Клавіші мають натискатися плавно та легко повертатися у вихідне положення. Без стороннього шуму, хрусту тощо. Якщо клавіатура з підсвічуванням, перевірте, щоб воно працювало на всіх кнопках.

Бу Макбук Ейр 15 — перевірка серійного номера

Як і в будь-яких інших моделях та серіях, це зробити легко, головне знати, як. Недобросовісні продавці намагаються видати дешевий макбук за дорогий. Інколи, наприклад, 13 версію «демонструють» як 15-ту. Також можуть бути маніпуляції з характеристиками пристрою.

Перевірити справжність маку можна за рахунок серійного номера. По-перше, звірте цифри на корпусі та в системних опціях. По-друге, введіть цей номер на офіційному сайті Apple — якщо там відобразиться ваша модель, значить продавець вас не обманює.

MacBook Air 15

Перевірка акумулятора MacBook Air 15 бу

Батарея ноутбука Apple — ще одна неодмінна ціль вашої перевірки. Адже, якщо вона зношена, доведеться купувати нову, а коштує це інколи як половина макбука!

В налаштуваннях пристрою або через спеціальні сервіси подивіться кількість циклів заряджання.

Понад 500 циклів свідчить про те, що MacBook Air 15 бу користуються вже багато часу, і його акумулятор скоро виснажиться. Від такої покупки краще відмовитись або вимагати її заміни на нову в продавця.

Як купити Macbook Air 15 бу: висновки

Можна довго перебирати вживані ноутбуки Apple на сайтах з продажу бу техніки, переглядати сотні оголошень. Але ніде немає гарантії, що це не буде підробка, або ж що пристрій у гарному стані. Інша справа — купити Macbook Air 15 бу на сайті «ЯК НОВИЙ». Магазин з Харкова спеціалізується на вживаній техніці Apple, його фахівці ретельно перевіряють кожен пристрій перед продажем та дають гарантію. В асортименті — бу макбуки та вітринні варіанти.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Преимущества кухни на заказ
Преимущества кухни на заказ
Названы ошибки, которых родители должны избегать,...
Названы ошибки, которых родители должны избегать, чтобы не разбаловать...
Как ускорить зарядку смартфона с помощью всего ли...
Как ускорить зарядку смартфона с помощью всего лишь одной функции
Как правильно выбрать чехол для вашего смартфона:...
Как правильно выбрать чехол для вашего смартфона: полезные советы
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.