Полезные советы на все случаи жизни

Чому з сірчаною пробкою варто йти до лікаря

Советы Здоровье
Чому з сірчаною пробкою варто йти до лікаря
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
573 4.3 DimitrDimitr
Щоб запобігти будь-яким можливим ускладненням, безпечніше звернутися до медичного працівника, наприклад, до ЛОР-лікаря.

Погіршення слуху часто може тимчасовим — скупчення сірки у вушному каналі заважає органам слуху сприймати звуки повною мірою. Якщо ви спробуєте видалити сірчану пробку власними силами, це може призвести до ускладнень. Хоча це може здатися простим завданням, неправильні техніки або інструменти можуть завдати шкоди вушному каналу та навколишнім структурам — саме тому для видалення сірчаної пробки у Львові https://lor.doctor/services/removal-of-sulfur-plugs варто звертатися до ЛОРа. Нижче наведені деякі з найпоширеніших проблем, які можуть виникнути через неправильне видалення сірчаної пробки.

ЛОР

Травмування вушного каналу

Ватні палички, шпильки або інші гострі предмети можуть легко подряпати або травмувати ніжну шкіру, що вистилає вушний канал. Навіть незначні подряпини можуть призвести до болю, подразнення або інфекції. 

Якщо ж ви введете інструменти занадто глибоко, це також може спричинити розриви або кровотечу, особливо у вузьких або чутливих вушних каналах.

Проштовхування пробки глибше

Багато домашніх методів, як правило, проштовхують сірку глибше у вушний прохід, а не видаляють її. Це може погіршити закупорку, збільшити тиск на барабанну перетинку і зробити подальше видалення сірки складнішим і болючим. Для усунення глибшої пробки також може знадобитися професійне втручання.

Перфорація барабанної перетинки

Одним з найсерйозніших ризиків неправильного видалення вушної сірки є перфорація барабанної перетинки. Це може статися, якщо предмет вводиться занадто глибоко або з великою силою. 

Розрив барабанної перетинки може викликати різкий біль, тимчасову або постійну втрату слуху, шум у вухах, а в деяких випадках — запаморочення. У випадку, якщо людина має розрив барабанної перетинки, без медичного лікування не обійтися

сірчана пробка

Інфекція

Неправильна техніка видалення або нестерильні інструменти можуть занести бактерії у слуховий прохід, що призведе до інфекції зовнішнього вуха (зовнішнього отиту). 

Симптоми можуть включати почервоніння, набряк, виділення, біль і свербіж. Якщо не лікувати інфекцію вчасно, вона може поширитися на середнє вухо і вразити його.

Неповне видалення

Домашні методи можуть лише частково видалити пробку. Залишки сірки у вушному проході продовжать викликати такі симптоми, як втрата слуху, дискомфорт або закладеність у вусі. Це може призвести до повторних, непотрібних спроб видалення, що збільшує ризик травмування.

Щоб запобігти будь-яким можливим ускладненням, безпечніше звернутися до медичного працівника, наприклад, до ЛОР-лікаря, який зможе безпечно та ефективно усунути закупорку, використовуючи відповідні інструменти та методики.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
В чем разница между BB- и CC-кремом, оттеночной и...
В чем разница между BB- и CC-кремом, оттеночной и тональной основами
Какие предметы преподают школьникам в онлайн-школ...
Какие предметы преподают школьникам в онлайн-школах
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Гороскоп на сегодня: для всех знаков зодиака
Помидоры будут без фитофторы: чем лучше обработат...
Помидоры будут без фитофторы: чем лучше обработать овощи, чтобы избави...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.