Полезные советы на все случаи жизни

Що варто враховувати, вибираючи електричний бойлер

Советы Дом и уют 18.05.2024 в 15:54 421 4.8 / 5 Nikolis
Що варто враховувати, вибираючи електричний бойлер
Фото: из открытых источников
Сучасна техніка передбачає два різновиди систем управління й має безліч переваг.

Майже в кожному регіоні України періодично вимикають воду, щоб полагодити труби й провести усі необхідні ремонтні роботи. Інколи й на цілий місяць, й на більш тривалий термін. А завжди гріти воду займає багато часу й навіть дратує. Добре, що вирішити цю проблему можна просто — потрібно відвідати сайт http://bt-service.ua/uk/protochnye-vodonagrevateli/, знайти там найкращий бойлер та встановити його. В цьому випадку гаряча вода буде тікти і у ванній, і на кухні. Але як обрати товар та що важливо врахувати?

Основні критерії вибору електричного бойлера

Коли вибирається електричний бойлер, до уваги береться кілька параметрів:

  • літраж баку. Цей параметр дійсно є одним з найважливіших, оскільки від нього залежить, чи вистачатиме гарячої води для всіх сімейних потреб. Водночас бойлер занадто великого обсягу купувати теж не варто, оскільки він споживатиме занадто багато енергії;
  • форма корпусу. Найдешевшими будуть круглі бойлери, але вони займають дуже багато місця. Є компактні тонкі варіанти напівкруглої форми, які займають менше місця завдяки тому, що вони витягнуті вгору;
  • внутрішнє покриття. Найбільш підходящим варіантом буде нержавіюча сталь, хоча склокераміка та емаль також підійдуть у тому випадку, якщо бойлер не піддаватиметься різким перепадам температури.

Крім того, залежно від розмірів приміщення, де встановлюватиметься бак, слід вибирати між вертикальними та горизонтальними моделями. При цьому швидкість нагрівання води це ніяк не впливає.

Що варто враховувати, вибираючи електричний бойлер

Системи керування електричним бойлером: прості варіанти

Сучасна техніка передбачає два різновиди систем управління. Перша — механічна, коли температура регулюється розташованим унизу пристрою поворотним важелем. Таке керування відрізняється максимальною простотою і тим, що воно рідко ламається. Але є і мінус — встановити температуру точно не вийде, як і визначити нагрівання.

Електронний спосіб відрізняється більшою точністю. Завдяки кнопкам температуру можна встановити з точністю до одного градуса, а дисплей дозволяє її відстежувати. Але такий бойлер буде більш вразливим до перепадів напруги й схильнішим до поломок через свою складність.

Незалежно від системи управління, важливо, щоб накопичувальний бойлер мав досить солідний шар теплоізоляції. Крім того, важливою функцією, яка забезпечує безпеку, є захист від перегріву. Також тим, у кого стоїть двофазний лічильник, знадобиться однозначно і таймер. Він дозволить нагрівати воду, наприклад, для ранкового душу, у нічний час, коли вартість електроенергії буде вдвічі нижчою.

Читай больше интересных советов на главной странице 1001sovet.com.
Сейчас читают
Сила правильного общения: названы 10 тихих привыч...
Сила правильного общения: названы 10 тихих привычек успешных людей
5 предметов, которые притягивают деньги: что поло...
5 предметов, которые притягивают деньги: что положить в кошелек или су...
Названы лучшие города мира для жизни и туризма
Названы лучшие города мира для жизни и туризма
Страх и стыд: почему некоторые люди сильно озабоч...
Страх и стыд: почему некоторые люди сильно озабочены тем, чтобы быть х...
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.