Майже в кожному регіоні України періодично вимикають воду, щоб полагодити труби й провести усі необхідні ремонтні роботи. Інколи й на цілий місяць, й на більш тривалий термін. А завжди гріти воду займає багато часу й навіть дратує. Добре, що вирішити цю проблему можна просто — потрібно відвідати сайт http://bt-service.ua/uk/protochnye-vodonagrevateli/, знайти там найкращий бойлер та встановити його. В цьому випадку гаряча вода буде тікти і у ванній, і на кухні. Але як обрати товар та що важливо врахувати?
Коли вибирається електричний бойлер, до уваги береться кілька параметрів:
Крім того, залежно від розмірів приміщення, де встановлюватиметься бак, слід вибирати між вертикальними та горизонтальними моделями. При цьому швидкість нагрівання води це ніяк не впливає.
Сучасна техніка передбачає два різновиди систем управління. Перша — механічна, коли температура регулюється розташованим унизу пристрою поворотним важелем. Таке керування відрізняється максимальною простотою і тим, що воно рідко ламається. Але є і мінус — встановити температуру точно не вийде, як і визначити нагрівання.
Електронний спосіб відрізняється більшою точністю. Завдяки кнопкам температуру можна встановити з точністю до одного градуса, а дисплей дозволяє її відстежувати. Але такий бойлер буде більш вразливим до перепадів напруги й схильнішим до поломок через свою складність.
Незалежно від системи управління, важливо, щоб накопичувальний бойлер мав досить солідний шар теплоізоляції. Крім того, важливою функцією, яка забезпечує безпеку, є захист від перегріву. Також тим, у кого стоїть двофазний лічильник, знадобиться однозначно і таймер. Він дозволить нагрівати воду, наприклад, для ранкового душу, у нічний час, коли вартість електроенергії буде вдвічі нижчою.